Половина офісних працівників не піде на корпоративний Новий рік

Збір коштів на потреби армії України
23.12.2013

Половина офісних працівників не піде на корпоративний Новий рік

   Великий новорічний корпоратив для всіх співробітників компанії – явище найбільш часте.  Хоч цього року кожен десятий роботодавець зекономить на “ялинці”, 65% українських офісів будуть святкувати.

    У багатьох компаніях Новий рік – це найбільш масштабне свято, що відзначається на рівні цілої організації, весело і з шиком. На нього виділяється чимало коштів, адже Новий рік з улюбленою компанією повинен запам’ятатися співробітникам надовго. Корпоратив – це не тільки можливість зануритися в святкову атмосферу, відпочити від монотонності робочих буднів, але ще й спілкування з колегами в неформальній обстановці. Як не крути, а підвищення лояльності співробітників до компанії — справа потрібна. І це розуміє більшість роботодавців. Саме так проходить святкування Нового року в 65% українських офісів.

  
 Але, згідно з результатами опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, майже кожен другий на свято не прийде через зайнятість, нелюбов до колег або нудність заходу.
 
 

 
  Отож, як виявили експерти, далеко не у всіх компаніях заведено святкувати Новий рік: зекономить на «ялинці» кожен десятий роботодавець.
 

  У колі рідного відділу святкування пройде у 9% працівників.
 
 А кожен двадцятий відзначить Новий рік із «друзями по роботі», а не з безпосередніми колегами, прогнозують фахівці порталу hh.ua
 
  Майже кожен другий співробітник (57%) на новорічний корпоратив не піде.
 
  23% працівників поки не визначилися з новорічними планами. Уже зараз кожен десятий «білий комірець» знає, що він спробує ухилитись від святкової метушні й не буде зустрічати Новий рік із колегами.
 
  Кожен третій із таких «прогульників» пропустить корпоратив, посилаючись на інші плани та свою зайнятість.
 
 Крім цього, багато хто збирається прогуляти свято через те, що цей захід у їхній компанії — нудний (23%).
 
 Часто святкувати з колегами відмовляються і з причини несприйняття колективу (22%), з метою економії (18%) або ж через нелюбов до гучних святкувань (12%).
 
 
  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
 

 

, , , , , , переглядів: 597

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *