Помер мільярдер Ферреро – легендарний творець «нутелли» та «кіндерів»

Збір коштів на потреби армії України
15.02.2015

Помер мільярдер Ферреро – легендарний творець «нутелли» та «кіндерів»

 

14 лютого у Монте-Карло на 90 році життя помер один з найбагатших людей світу  – італієць Мікеле Ферреро. Він був засновником і власником кондитерської корпорації Ferrero, що випускає відомі в усьому світі елітні цукерки Ferrero Rocher та Rafaello, шоколадно-горіхову пасту Nutella, шоколадні яйця Kinder, а також драже Tic Tac.


Як повідомляє агентство Reuters з посиланням на співробітників компанії, Мікеле Ферреро помер у своєму будинку після тривалої хвороби. Мільярдерові було 89 років.
 
 


Група Ferrero є найдорожчою приватною компанією Італії і однією з найбільших кондитерських корпорацій в світі, поступаючись тільки Mondelez (раніше – Kraft Foods), Mars і Nestle. Її продукція подається у 53 країнах.


За оцінкою Bloomberg, статки Мікеле Ферреро оцінювалися в 22,3 млрд доларів, журнал Forbes називав більшу цифру – $23,4 млрд. Винахідник шоколадно-горіхової пасти «Нутелла»  зміг перетворити провінційну кондитерську фабрику свого батька на всесвітньо відомий бренд.
 


Останні роки творець брендів Raffaello, Kinder Chocolate, Kinder Surprise, Nutella і Tic Tac займав 31 місце у світовому рейтингу мільярдерів.
 
Кажуть, корпорація Ferrero переходить в руки онука її засновника. Патріарх шоколадного бізнесу ще у 2008 році відійшов від прямого керівництва бізнесом і поставив на чолі компанії своїх синів Джованні та П`єтро. Але останній, який був призначений директором групи  “Нутелла” і “Кіндер”, загинув у 2011-му  у 48 років у результаті нещасного випадку. Перебуваючи у відрядженні у Південно-Африканській республіці, шоколадний магнат помер внаслідок падіння з велосипеда (така офіційна версія його смерті)…  
 

 СТАТТІ ДО ТЕМИ:

Помер легендарний грецький співак Деміс Руссос + ВІДЕО

Покончил с собой гениальный актер Робин Уильямс

, , , , , , , переглядів: 1 083

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *