Померла 32-річна одеська поетеса, яка переробляла свою зовнішність під Барбі

Збір коштів на потреби армії України
26.05.2021

Померла 32-річна одеська поетеса, яка переробляла свою зовнішність під Барбі

32-річна одеська поетеса Ольга Архангельська, яка переробляла себе на “ляльку Барбі”, померла за загадкових обставин.

 

Відома блогерка-мільйонниця  і модель, Валерія Лук’янова, відома багатьом як “Одеська Барбі”, а також подруга Ольги, розповіла, що її подруга заздалегідь знала про смерть і “намагалася втекти від реальності”.

Відомо, що близько 10 років тому Ольга вела активний спосіб життя і переробляла свою зовнішність під ляльку Барбі. Разом з Валерією вони часто публікували спільні фото в соцмережах і мали багатьох шанувальників, розповідає ТСН.


Пізніше, як пишуть ЗМІ, шляхи дівчат розійшлися. Валерія стала активно займатися своєю розкруткою і перебралася до США, а Ольга намагалася стати дизайнером, а також продовжувала писати вірші. За життя Архангельська встигла випустити збірку віршів російською мовою “Пливу я в часі”.

18 травня Валерія Лук’янова написала загадковий допис в російській соцмережі “ВКонтакте” в пам’ять про свою подругу, в якому розповіла, що Ольга знала, що помре ще кілька років тому і готувалася до цього.

“Дуже неоднозначна натура, поетеса. Передбачила свою смерть у своєму вірші… Вона була неймовірно гордою і чемною людиною. Вона була дуже доброю, дуже відкритою і щирою. І ця реальність була занадто суворою для неї. Вона намагалася втекти, і… втекла”, – написала Лук’янова.

В останні роки Ольга практично нічого не публікувала в соцмережах про себе. Багато знайомих стали переживати за неї. Як пишуть ЗМІ, жінка пішла з життя 16 травня.


Фото із соцмереж

, , переглядів: 7 951

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *