Помилки з нігтями, які треба всіляко уникати

Збір коштів на потреби армії України
21.05.2021

Майже щодня ми робимо помилки, які страшенно псують наші нігті та віддаляють від мрії про красиві руки.

Нігті – надзвичайно чутливі. Навіть холодне та сухе повітря впливає на них – як наслідок вони стають сухішими і легше ламаються. Тому якщо ваша мета – здорові нігті, то завжди за ними доглядайте. Крім того, не припускайтеся помилок, які псують нігті та віддаляють вас від мрії про красиві руки.

А впевненість жінки безпосередньо залежить від того, в якому стані її руки. Особливо це помітно в теплу пору, коли не сховаєш проблеми в рукавички. І особливо це важливо сьогодні, коли в моді натуральні нігті.

Ви миєте руки, але не використовуєте після цього крем

У період пандемії всі ми почали мити руки частіше. Але вода висушує нігті, кутикули та шкіру. Тому намагайтеся завжди після миття рук змащувати їх кремом – завдяки цьому зволожуються й нігті. В ідеалі слід змащувати руки якомога швидше після миття. Крем для рук осідає, як кришка на шкірі, і затримує вологу.

Ви миєте руки “міцним” милом

У мила вище значення рН, ніж у шкіри, тому воно позбавляє кутикули і нігті власних природних захисних олій. Нігтям на користь таке миття ніяк не йде. Тому під час вибору мила орієнтуйтеся на значення pH, близьке до 5 (це значення pH шкіри). Або вимийте руки олією для душу, яка їх щадить.

Ви миєте посуд без рукавичок

Запам’ятайте: мийні та очисні засоби також мають високе значення рН. Вони розроблені так, щоб ефективно розчиняти жир і бруд, тому можуть сильно дратувати та зневоднювати кутикулу й нігті. І навіть якщо вам здається, що наслідків не буде, якщо помити кілька тарілок без рукавичок, то ви глибоко помиляєтеся.

Ви взимку не носите рукавички

Холодне, сухе повітря зневоднює руки та нігті. Сильний вітер також може охолоджувати руки. Таким чином, рукавички або рукавиці є дешевою страховкою від зламаних зимових нігтів.

Ви не використовуєте олію для нігтів

Намагайтеся хоча б раз в день використовувати олію для нігтів – вона робить нігті міцнішими. Пам’ятайте, що олію слід наносити на кутикули, нігті і під кінчик нігтя.

Ви не вмієте фарбувати нігті

Багато жінок пропускають базовий шар і переходять безпосередньо до лаку для нігтів. Основне покриття захищає ніготь і змушує лак правильно злипатися. Саме тому лак тримається довше.

Як результат вам доведеться не дуже часто змивати нігті спеціальним засобом (який їх сушить) і перефарбовувати їх по-новому. Тому нанесіть базове покриття, потім лак для нігтів і знову базове покриття.

, переглядів: 733

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *