Порошенко відмовився розблоковувати «ВКонтакте»

Збір коштів на потреби армії України
04.07.2017

 Президент України, Петро Порошенко відповів відмовою на петицію про розблокування «ВКонтакте», яку підписали понад 25 тис. українців. Зі слів глави держави, зробити це неможливо.

 

 

 “Російський холдинг Mail.ru Group, до складу якого входять товариства з обмеженою відповідальністю «Мэйл.ру Груп», «ВКонтакте», «Мейл.ру Україна», «В Контакте», а також група компаній «Яндекс» і деякі інші інтернет-компанії широко використовуються російськими спецслужбами для просування російської пропаганди і проведення спеціальних інформаційних операцій проти України та її громадян”, – йдеться у відповіді Порошенка на петицію.

  Зокрема, уточнює він, ці компанії сприяють спецслужбам Росії в збиранні, зберіганні, використанні та поширенні інформації з обмеженим доступом, а саме персональних даних та особистого листування українців. “Таким чином, українські користувачі російських мереж потрапляють під контроль спецслужб РФ, які спочатку створюють необхідні умови для вербування, а потім використовують наших громадян у власних протиправних цілях”, – пояснює президент.
  Ще одним доказом необхідності блокування цих ресурсів, зазначає глава держави, є масштабна кібератака 27 червня.
   Російські соціальні мережі стали також розсадником деструктивних груп на кшталт сумнозвісних суїцидальних спільнот «Синій кит» («Депресивний дельфін», «Море китів» і т. ін.), а соцмережа «ВКонтакте» залишається чи не головним вмістилищем «піратського» контенту в світі”, – сказано у відповіді.
 Нагадаємо, 15 травня президент надав чинності рішенню РНБО про застосування санкцій до російських Mail.ru, «Яндекса» і соціальних мереж «ВКонтакте» і «Одноклассники», а також до «ДокторВеб» і «Лабораторії Касперського» та ін. Санкції передбачають заборону інтернет-провайдерам надавати послуги з доступу до цих ресурсів.

 

, , переглядів: 881

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *