Поширені помилки, які можуть стати перешкодою в пошуках щастя

Збір коштів на потреби армії України
16.09.2022

Поширені помилки, які можуть стати перешкодою в пошуках щастя

Хочете бути щасливими у житті, але не можете знайти своє щастя? Можливо, ви кожен день робите ці помилки, навіть не підозрюючи цього.

Хочете бути щасливими у житті, але не можете знайти своє щастя

Хочете бути щасливими у житті, але не можете знайти своє щастя? Можливо, ви кожен день робите ці помилки, навіть не підозрюючи цього.

Щастя не завжди легко знайти. Багато людей часто відчувають себе нещасними, розглядаючи в соціальних мережах фотографії чужих життів.

Щоразу виникає питання: чому вона щаслива, а я ні, як би не старалася? І ми починаємо звинувачувати обставини, навколишнє середовище, долю. Або, що ще гірше, ми звинувачуємо інших.

Гра в провину, а не володіння ситуацією і відповідальність — це лише одна з причин, по якій ми досі не досягли щастя. А чи є взагалі спосіб стати щасливими? Є, і ви обов’язково станете ними, якщо припините робити ці 10 помилок.

Порівняння себе з іншими людьми

Скільки разів ми дивимося на фотографії привабливих людей і шкодуємо про те, що ми не схожі на них? Ми розглядаємо їх губи, ідеальне тіло, чудове волосся.

Потім ми дивимося на себе і гірко зітхаємо, розуміючи, що ніколи не будемо схожі на них. Це не тільки знамениті люди, з якими ми себе порівнюємо. Це можуть бути друзі, знайомі і просто чужі красиві люди.

Порівняння себе з іншими підживлюється вашим недоліком самооцінки, створюючи вихор сумніву і негативу. Так навіщо це робити? Навіщо відчувати себе так погано? Це питання, на яке більшість з нас, навіть не може відповісти.

Ми робимо це, тому що ми ні чого не можемо з цим вдіяти. Парадокс. Тому одна з хороших порад про те, як знайти щастя, і заради вашого благополуччя, постарайтеся перестати порівнювати себе з іншими людьми. Ігноруйте їх і просто працюйте над своїми особистими цілями самовдосконалення.

Спілкування з негативними людьми

Ще одна порада про те, як знайти щастя – це очистити себе від негативу. Хочете – вірте, хочете – ні, але негативні люди стирають нашу особистість до такої міри, що ми стаємо такими ж, як вони.

Якщо ваші друзі суцільні песимісти, і ви ніколи не отримуєте від них позитивного настрою, прийшла пора з ними розпрощатися. Їх негатив не дає йти вперед і псує ваше щастя.

Жити минулим

Це ще одна помилка щастя. Минуле – це минуле. Ми ніколи не зможемо повернутися і змінити ситуацію. Чому ж тоді деякі з нас залишаються в минулому? Ми зупиняємося на минулих помилках, думаємо: а що, якщо?

Тому одна з дуже корисних порад про те, як знайти щастя – це припинити карати себе таким чином. Ви не ваше минуле – ви всього лише справжній момент, який постійний і вічний. Коли ви це зрозумієте, можете вважати себе вільними.

Жити майбутнім

Як і в минулому, деякі з нас також живуть у майбутньому. Ми турбуємося про речі, які ще не відбулися.

«Що, якщо все піде не так? Що робити, якщо я втрачу всі свої гроші? Що робити, якщо він не любить мене?»

Бути пильними і планувати події – це одне. Але створення уявного майбутнього, яке ще не існує і змушує вас відчувати себе огидно, зовсім інше. Тому хороша порада про те, як знайти щастя – це кинути спробу передбачати майбутнє. Чому бути, того не минути. Будьте вільними.

Проклинати себе за скоєні помилки

Ви коли-небудь помилялися? Напевно, кожен з нас думав: «Не можу повірити, що я це зробив! Так нерозумно! Я абсолютно марний». Це ще одна помилка, яка саботує ваші шанси на щастя. Ми всі помиляємося. Ми всі люди.

Ніхто не є машиною, і ніхто не ідеальний. Навіть найуспішніші люди у світі допускали помилки. Фактично, вони роблять їх весь час. Зробивши помилку, ви не повинні злитися на себе. Замість цього, прийміть те, що помилки є і будуть. Зробивши помилку, просто проаналізуйте її і постарайтеся не допустити в подальшому.

Багатозадачність

Багато з нас думають, що роблячи одночасно кілька справ, ми зробимо ще більше, і буде нам щастя. Цей метод не працює. Багатозадачність просто змушує нас втрачати фокус і створює більше стресу.

Хороша порада про те, як знайти щастя і бути щасливими в цей момент — це старанно працювати над одним завданням одночасно відкидаючи в сторону все, що заважає.

Самоїдство

«Чому мої друзі не запросили мене сьогодні? Невже я їм не подобаюся? Вони ніколи мене не любили, просто терпіли мене?».

«Чому він перестав мені писати? Я зробила щось не так? Я повинна зателефонувати йому, щоб все було в порядку».

«Не можу повірити, що я не отримав цю роботу. Можливо, я просто сміття і ніколи більше не отримаю хорошу роботу».

Звучить знайомо? Переосмислення речей може перешкодити нам бути щасливими. Не займайтеся самоїдством. Ви будете набагато щасливішими.

Без принца немає щастя

Очікування принца? Без нього не може бути щастя? Якщо ви не зрозумієте, що щастя має виходити зсередини, а не ззовні, можете виявити, що воно завжди ухиляється від вас.

Контроль

Деякі з нас відчувають стрес і невдоволення, коли втрачають контроль над ситуацією. Але неможливо контролювати все. Крім того, це зовсім не весело.

Часто кращі події в житті відбувалися випадково. Одна з хороших порад про те, як знайти щастя – це те, що ми з вами віддаємося природному процесу життя. Навчіться відпускати. Дивовижні речі можуть статися, якщо ви дозволите їм це зробити.

Джерело: https://ukr.media/

 

 

 

 

, , , переглядів: 364

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *