Посівний календар на квітень – травень 2015

Збір коштів на потреби армії України
28.03.2015

Посівний календар на квітень – травень 2015

 

  В які дні квітня і травня 2015 року найкраще сіяти насіння овочів, зелені, інших городніх культур та однорічних квітів. Найбільш сприятливі дні для садіння, пересадки та пікіровки тих чи інших рослин.

   У квітні у самому розпалі садово-городні роботи. Ще не пізно проводити санітарне обрізання дерев та кущів, боротися з хворобами та шкідниками, готувати грядки до посівів і посадок. Також у цьому місяці сіють більшість городніх культур (крім теплолюбних), садять молоді фруктові дерева, ягідні кущі, квіти, висаджують у відкритий ґрунт розсаду капусти, проводять щеплення, доглядають за розсадою перцю та помідорів.


  Кожен господар і господиня мріють, щоб сад, город, дача, квітник, улюблені кімнатні рослини були доглянуті, здорові, радували своєю красою і давали максимальний врожай. Досвідчені садівники-городники, плануючи посівні роботи й догляд за рослинами, враховують не тільки традиційні дати календаря, погоду, якісне насіння, важку роботу й любов до землі, а й фази Місяця і розташування небесних світил.

 

  Наш посівний календар не є панацеєю і не скасовує агротехнологій та здорового глузду. Однак він допоможе краще спланувати роботи в саду й на городі, вибрати оптимальний час для сівби або садіння будь-яких видів рослин, висаджування розсади у відкритий ґрунт і для проведення основних агротехнічних робіт (полив, підживлення, обробка грунту, мульчування, прополювання, боротьба з хворобами та шкідниками).

 

  Плануючи роботи в саду, на городі, на дачі, доглядаючи за кімнатними рослинами, можна поцікавитись, у якому знаку зодаку буде в той день Місяць. Вважається, що:

 

Родючі знаки Зодіаку – Рак, Скорпіон, Риби (всі знаки води).


Знаки середньої родючості (нейтральні) – Телець, Терези, Стрілець, Козеріг.


Безплідні знаки Зодіаку – Водолій, Лев, у меншій мірі Овен, Близнюки, Діва.

 

Увага: несприятливі дні для садіння та пересадки: 2-4 квітня, 17-19 квітня; 2-4 травня, 18 травня.

 

 

  Джерело: “Рівненська газета”СТАТТІ ДО ТЕМИ:

Посівний календар на березень 2015 року

Місячний посівний календар на квітень 2015

Календар садівника, городника, дачника: 28 березня – 4 квітня 2015

 

, , , , , переглядів: 2 919

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *