Повія-мільйонерка побила коханця, який образив її свиню

Збір коштів на потреби армії України
04.09.2015

Повія-мільйонерка побила коханця, який образив її свиню

Королева секс-індустрії Америки потрапила до в`язниці у Нью-Йорку після того, як побила свого коханця через образу улюбленої свині.

Як пише The Daily Mirror, жінка знавісніла та накинулася на чоловіка після того, як той атакував свиню Уілбур перцевим аерозолем, передає ТСН.

Виявилося, що повія, яка має багатомільйонну імперію проституції, ще й фермерка. У неї є своє господарство, улюблені свині та корови. Живучи подвійним життям, жінка заробила понад 6 мільйонів доларів.

  Вона дуже ніжно ставиться до своїх  тварин, тому      непристойна  поведінка щодо улюбленої свині  просто  шокувала її. “Коли він образив  Уілбур (свиня. – Ред.),  я  не  стрималася. Захотілося зарядити  йому в пику  так,  щоб аж  ноги задер,  а з носа юшила кров”, –  прокоментували свої  вчинки  месниця. Загалом, їй це  вдалося.

 Чоловіка госпіталізували із  численними гематомами  у  найближчу лікарню. Жінка била його  усім, що  потрапляло під руку:  книгами, посудом.

Наразі Анна Грістіна вже відсиділа за побиття свого чоловіка та вийшла на свободу. Вона повернулася на свою ферму за місто до улюблених свиней та корів.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Більше приколів

У Львові з`явився автомат для продажу хробаків та опаришів [Відео]

Селфі у пластиковому пакеті – беґфі [Фото]

На Рівненщині продають пухнастих свинок [Фото]

У Запоріжжі відкрили пам`ятник Путіну з мертвим снігуром [Фото+Відео]

Сумочки з хліба – новий модний тренд [Фото]

 

, , , , , переглядів: 1 190

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *