Повня 16 лютого: що не можна і можна робити у цей період

Збір коштів на потреби армії України
15.02.2022

Повня 16 лютого: що не можна і можна робити у цей період

У середу 16 лютого о 19:00 за київським часом Місяць увійде в пік свого зростання. Повня відбудеться в сузір’ї Лева.

Повня у Леві – це хороший період, щоб розкласти по поличках свої думки і почуття і визначитися зі своїми істинними бажаннями. Емоційний фон дня позитивний, ви можете відчувати прилив енергії, який потрібно витрачати раціонально, не вплутуючись в сумнівні авантюри. Під впливом повного Місяця можуть проявитися такі якості як хвалькуватість, самозакоханість, егоїстичність. Люди схильні бути більше зосереджені на собі і своїх потребах і ставити їх на перше місце.

Що можна робити в період Повні у лютому 2022

Місяць у Леві налаштовує на довгострокове планування. У цей день можна ставити цілі і продумувати шляхи здійснення бажаного до найменших деталей.

 

До настання повного Місяця корисно очистити простір навколо себе і зробити прибирання в будинку. У цей день не потрібно звалювати на свої плечі тягар обов’язків, виконуйте поточні справи і ті, які відкладалися в довгий ящик. Добре довести до кінця розпочате.

Емоційний фон в повню нестабільний, можливе виникнення конфліктних ситуацій. Тому важливо не піддаватися поривам емоцій, які можуть погіршити ситуацію. Потрібно шукати компроміс або обходити гострі кути.

Повня 16 лютого – хороший день для процедур очищення організму. Детокс піде на користь здоров’ю і допоможе зміцнити захисні сили. Особливу увагу потрібно приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і медитації.

Надлишки енергії в день повний місяць можна вихлюпувати на папір. Творчість допоможе відновити життєві сили.

Що не можна робити в повню 16 лютого 2022

  • змінювати місце роботи;
  • проводити серйозні хірургічні втручання без крайньої потреби;
  • викидати особисті речі;
  • брати і давати в борг;
  • стригти і фарбувати волосся;
  • зловживати алкоголем.
переглядів: 720

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *