Практичні поради: як жити у шлюбі довго та щасливо

Збір коштів на потреби армії України
09.02.2017

Практичні поради: як жити у шлюбі довго та щасливо

фото ілюстративне

Не існує ідеального універсального рецепту сімейного щастя. Але кілька порад про подружнє життя ніколи не будуть зайвими. Візьміть до уваги.

Зберіть сімейну нараду

Зберіть сімейну раду і розподіліть обов`язки виходячи з того, хто чому більше віддає перевагу/любить займатися. Можливо, ваш чоловік любить готувати, а ви обожнюєте натирати меблі до блиску. Буде дуже здорово, якщо кожен буде займатися тим, що йому подобається або як мінімум приємно робити! Якщо залишився список справ, які не любить кожен з вас, то просто розподіліть їх по черзі між собою. Неприємні справи можна міняти, наприклад, один раз на місяць.

Читайте також: Романтична ідея до Дня святого Валентина (ФОТО)

Підміняйте один одного

Домовтеся, що в разі, якщо один з вас зайнятий на роботі або прийшов з роботи додому пізно ввечері і дуже сильно втомився, то ви будете заміняти один одного. Немає нічого страшного в тому, якщо хтось один з вас виконає роботу іншого, ви ж сім`я! Однак, якщо ви помітили, що ваш партнер зловживає цим правилом і дуже часто занадто втомився для домашніх справ, відразу збирайте сімейну раду і піднімайте це питання!

Ніякої статевої дискримінації

Звичайно, я не кажу про те, що жінка повинна забивати цвяхи, але якщо чоловік любить готувати, дозвольте йому робити цю “жіночу” роботу і не звертайте увагу на те, що подумають про вас інші або ваша сім`я.

Читайте також: ТОП-8 корисних властивостей ківі: і смачно, і поживно

Залучайте дітей

Якщо у вас є діти, то дайте і їм якийсь домашній обов`язок! По-перше, дітям подобається, коли дорослі зважають на них і включають їх у “дорослі” справи. По-друге, виконання визначеного обов`язку виховує в дитині дисципліну! Ви можете доручити вашій дитині обов`язок виносити сміття, прибирати посуд зі столу, прибирати у своїй кімнаті і так далі.

Влаштовуйте генеральні прибирання

Такі прибирання здатні дуже сильно згуртувати родину адже ви все будете однією командою і займатися спільною справою! А в кінці такого прибирання можна влаштувати невеличке свято, замовити смачну їжу додому або сходити в найближчий ресторан.

Читайте також: Новий тренд в манікюрі, який врятує неакуратних жінок (+ФОТО)

Дякуйте один одному

Ваш чоловік приготував смачний обід? Скажіть йому про те, як вам сподобалася їжа! Дитина не просто прибрала посуд зі столу, але і проявила ініціативу і вимила її? Похваліть її за це!

Джерело: 4mama.ua

, , , , переглядів: 1 049

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *