Предмети-обереги, які мають бути в кожному домі

Збір коштів на потреби армії України
04.04.2021

З давніх-давен предмети, наділені магічними властивостями, захищали будинок і допомагали обійти всі негоди в сімейному житті. Обереги вбирають в себе негативну енергію.

 Не кожен, хто приходить у ваше житло, несе позитивний заряд і добрі наміри: іноді буває і навпаки. Щоб захистити домочадців, пропонуємо розставити пастки для негативної енергії. Про це пише legkovmeste.

Ловець снів

Головне завдання цього талісмана – відлякувати погані і страшні сни, а також злих духів. Ловець снів можна як придбати в магазині, так і зробити самостійно. У другому випадку його сила буде куди більшою.

Розовый ловец снов на подарок. Рожевий ловець снів дівчині. Ловець снів для  подруги №464225 - купити в Україні на Crafta.ua

Фігурка слона

Це оберіг фен-шуй, який має стояти в спальній кімнаті або на кухні. Слон – тварина-довгожитель, що має неймовірну силу. Така фігурка буде притягувати позитивну енергію і захищати будинок від негараздів.

Статуэтка слоны 5 – купить на Ярмарке Мастеров – BVK1TRU | Статуэтки,  Пятигорск

Лаванда

Езотерики кажуть, що лаванда здатна захистити будинок від негативу, злих думок і побажань. Ця рослина сприяє одужанню хворих людей і захищає закоханих від негативного впливу недоброзичливців.

Интерьер дома и дачи :: Искусственные цветы и растения :: Декоративное  растение "Лаванда в горшочке"

, , , переглядів: 1 139

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *