Прийти – взяти посвідчення – проголосувати: змінити місце голосування легко (простенька інструкція)

Збір коштів на потреби армії України
13.07.2019

Прийти – взяти посвідчення – проголосувати: змінити місце голосування легко (простенька інструкція)

В Україні багато людей, які живуть не за місцем реєстрації. І навіть попри те, що “прописку” вже давно скасували, голосувати ми маємо саме за нею. Тож багато хто стикається з тим, що живе водному місті, а прописаний в іншому, а проголосувати хочеться. Вирішити цю дилему можна і треба. І ми розкажемо, як це зробити.

Просто виберіть день і відвідайте Відділ ведення Державного реєстру виборців. Ми сьогодні поговоримо про такий відділ у Рівному. Він знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2 (кабінет на третьому поверсі). Ви приходите туди зі своїм паспортом і кажете працівникам відділу, що бажаєте змінити місце голосування.

Якщо раніше потрібно було крім паспорта принести документ, який дозволить вам голосувати не за пропискою (довідка з роботи чи навчання, свідоцтво про шлюб, відрядження, тощо), то нині це скасували. Якщо ви не знаєте номер дільниці де хочете проголосувати – це теж не проблема, працівники все розказують і пояснюють. До того ж, номер і адреса дільниці будуть вказані на посвідченні. Саме цей папірець потрібно буде разом із паспортом показати на дільниці.

Радимо вам не відкладати візит до Державного реєстру виборців, адже за 5 днів до виборів посвідчення вже не видаються, а перед кінцевим терміном можуть бути ще й черги. Важливо зазначити, що вам на дільниці видадуть лише один бюлетень – зі списком партій, а от за мажоритарних кандидатів ви не зможете проголосувати.

Ось так виглядає посвідчення, якщо ви змінюєте місце голосування

Якщо у вас виникнуть питання щодо зміни місця голосування, ви завжди можете зателефонувати у Відділ ведення Державного реєстру виборців і дізнатися те, що вас цікавить. Також відповіді на свої питання ви можете знайти на сайті Державного реєстру виборців.

, переглядів: 1 633

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *