Примірочні у відділеннях доставки – ноухау від Нової пошти

Збір коштів на потреби армії України
23.12.2021

Примірочні у відділеннях доставки – ноухау від Нової пошти

Нова пошта успішно протестувала примірочні і планує встановити їх у всіх своїх відділеннях

 

Багато клієнтів компанії купують одяг та взуття онлайн, а доставку замовляють у наші відділення. На численні прохання клієнтів ми вирішили дати їм можливість спокійно й зручно приміряти речі.

 

Пілотний проєкт було запущено восени і він охопив 50 відділень Києва, Львова, Одеси, Харкова та 15 обласних та районних центрів. Для пілоту компанія обрала відділення з різних регіонів України, які мали потрібну площу, щоб детальніше вивчити клієнтський досвід.

Усі примірочні Нової пошти обладнані вішалками для одягу, стільцем та дзеркалом у повний зріст. Вони розташовуються у клієнтській зоні відділень. Повний перелік відділень доступний тут: https://static.novaposhta.ua/sitecard/misc/doc/viddilenya_z_prymirochnyny.pdf

 

Як скористатися

 

Перед оплатою посилки з одягом або взуттям у відділенні, клієнт може поміряти речі у примірочній. Попередньо оператор перевірить вміст відправлення і кількість речей у ньому.

На примірку можна взяти не більше однієї речі одночасно.

Якщо усе підійшло, клієнт оплачує посилку, якщо ні – оформлює відмову.

Після запуску пілотного проєкту ми отримали схвальні відгуки від наших клієнтів. Тому було прийнято рішення масштабувати його на всю мережу компанії.

переглядів: 636

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *