Психологи дослідили, скільки жінок хоч раз зраджували в шлюбі і чому вони це робили

Збір коштів на потреби армії України
03.04.2017

Психологи дослідили, скільки жінок хоч раз зраджували в шлюбі і чому вони це робили

фото ілюстративне

Експерти провели масове соціологічне опитування, в результаті якого з`ясувалося, що 55% жінок зраджують своїм чоловікам. Результати опитування були опубліковані на інтернет-порталі Soulpost.ru.

Читайте також: Лікарі застерігають: якщо часто займатися сексом – то можна не завагітніти

В результаті соціологічного опитування, експерти встановили, що вірними своїм чоловікам залишаються лише 45% опитаних респонденток. Ті жінки, які іноді ходять «наліво», мотивували свої вчинки різними причинами. Найчастіше жінки заводять коханця, щоб знову відчути себе бажаними і коханими. Після тривалого шлюбу гострота почуттів притупляється, а любов переходить в звичку, і щоб довести самій собі, що вона ще приваблива і здатна зводити чоловіків з розуму, жінка зважується на зраду.

Читайте також: Скільки хвилин в середньому люди витрачають на секс?

Деяка кількість опитаних заявили, що зраджують лише тому, що жадають різноманітності в ліжку. В даному випадку коханцями виступають колишні партнери, стосунки з якими можуть підтримуватися роками.
І третя причина зради – «залежність». В даному випадку адюльтер виникає на грунті меркантильних почуттів. Жінка заводить коханця, який багатший за її чоловіка, але при цьому подібні відносини не розвиваються. Зрадниці залишаються в сім`ї.

, , , , , переглядів: 899

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *