П`ять невідомих фактів про секс: і приємно, і корисно

Збір коштів на потреби армії України
26.01.2017

П`ять невідомих фактів про секс: і приємно, і корисно

фото ілюстративне

Крім фізичного задоволення, статевий акт має ряд оздоровчих ефектів. Спробуємо розібратися, як саме секс впливає на наше життя.

Секс сприяє омолодженню

У це важко повірити, але секс дійсно володіє anti-age ефектом. Причина криється в підтримці правильного гормонального балансу. Численні дослідження вчених довели, що жінки і чоловіки з повноцінним статевим життям виглядають помітно молодше за своїх однолітків.

Читайте також: Лікарі визначили ідеальний вік для першого сексу

Секс допомагає знизити рівень стресу

Секс допомагає знизити рівень артеріального тиску і, як наслідок, заспокоїти організм і нервову систему. Краща розрядка після напруженого робочого дня – інтимна близькість з коханою людиною.

Засинати відразу після сексу – природна потреба організму

Гормони, які виділяються під час оргазму, викликають у людини сонливість. Більшою мірою це стосується чоловіків, хоча і серед жінок трапляються «сплячі красуні». Тобі не варто ображатися на свого партнера, якщо після близькості він відразу ж заснув. Дослідження вчених доводять, що це всього лише наочний посібник того, що людина виснажилася і вклала всі сили і почуття.

Читайте також: 10 причин, чому потрібно займатися сексом вранці

Сексуальні бажання жінки залежать від циклу

Природа розпорядилася так, що найбільше сексуальне збудження жінка відчуває під час овуляції. Цей процес пов`язаний зі збільшенням рівня тестостерону в крові. Таким чином, організм сприяє зачаттю. Не забувай, що саме під час овуляції шанси завагітніти зростають.

Ліва сторона у жінок більш чутлива

Вчені стверджують, що на тілі жінки є таємнича зона особливої насолоди. І знаходиться вона в верхньому лівому квадраті клітора. За допомогою стимуляції цієї ділянки можна випробувати небувале задоволення.

Читайте також: Цікаві ідеї елегантного манікюру для рівнянок (ФОТО)

За матеріалами liza.ua.

 

, , , , переглядів: 1 197

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *