П`ять основних технологічних тенденцій 2015-го року

Збір коштів на потреби армії України
11.12.2015

П`ять основних технологічних тенденцій 2015-го року

 

2015 рік став переломним відразу у декількох технологічних сферах. Вашій увазі 5 головних тенденцій поточного року від експертів CommBank Innovation Lab.

1. Інтернет речі

До 2019 року в онлайні з`являться приблизно 50 млрд гаджетів. Це будуть різні «розумні» сенсори, які зможуть інформувати про стан організму власника та умови роботи, які повністю змінять нашу реальність. До прикладу, включати світло в приміщені можна буде за допомогою новітнього фітнес-браслету.

2. Віртуальна реальність

Про таке могли мріяти свого часу лише геймери. Сьогодні дана технологія активно використовується в магазинах, в туризмі, а також в індустрії розваг. До прикладу, люди мають змогу «пройтися» по готелю, де будуть відпочивати, до свого вильоту.

3. Гігантські дані

2015 рік продемонстрував, що збір даних та аналіз їхнього сегменту може дати величезну користь, а також дати відповіді на питання, які раніше залишалися без відповіді.

4. Автоматизація

Роботи, безпілотні автівки, роботизовано дрони – як кажуть експерти, людство знаходиться  на порозі автоматизованого світу. Можливо, в деяких країнах до 2025 року машини будуть працювати більше, ніж люди.

5. Блокчейни

Віртуальні валюти, наприклад, біткоіни, цього року дуже популярні. Вони працюють так, що кожна людина має список, де показуються виконані іншими користувачами певних транзакцій. Все це називається блокчейном, а експерти вважають такий підхід надважлив. Новинка легко встановлює господаря якоїсь речі чи об`єкта. Функція дуже корисна в логістиці – виробник буде завжди знати, хто поставляє йому продукцію, та хто виробив складові частини цієї продукції та яким чином вона подорожувала.

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

З’явився будильник, який сам визначає, коли час прокидатися

Рівнянам на замітку: 10 способів використання мандаринової шкірки

Сам не зміг і бос не допоміг: відео безглуздої помилки на парковці

Вчені вважають, що сон з домашніми тваринами корисний

Про хронічний біль зовсім скоро можна буде забути

А ви знаєте, чому обліпиха вважається корисною? 

 

, , , переглядів: 777

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *