Ранок варто розпочати з прохолодного душу

Збір коштів на потреби армії України
13.07.2021

Ранок варто розпочати з прохолодного душу

Холодний душ не тільки бадьорить, але і має дивовижні корисні властивості, які позитивно впливають на весь організм. Дізнайтеся, чому вам слід почати приймати прохолодний душ вже сьогодні!

Тільки не думайте, що ми змушуємо вас кидатися в крижану воду. Просто спробуйте провести невеличкий експеримент: наступного разу, коли будете приймати душ, почніть з гарячого, а закінчите холодним, пише anywellmag.

Як правильно приймати контрастний душ, щоб бути здоровими

У вас підвищаться захисні сили організму

Дослідження, проведене вченими Академічного медичного центру Амстердама, показало, що люди, які регулярно приймають холодний душ, на 29% рідше пропускають роботу або навчання через хворобу. Холодний душ вважається профілактичним засобом від застуди, грипу та інших інфекцій. Дослідники вважають, що підвищена швидкість метаболізму, яка виникає в результаті спроби тіла зігрітися, активує імунну систему і у відповідь вивільняє більше білих кров’яних тілець.

У вас покращиться настрій

Холодна вода допоможе вам стати менш дратівливим і підняти настрій. Відбувається це завдяки гормону норадреналіну, який відповідає за боротьбу з депресією. Цей гормон активно виробляється в головному мозку, коли тіло контактує з холодною водою.

Важливо! Перш ніж почати приймати вранці холодний душ, проконсультуйтеся з вашим лікарем, оскільки у цієї процедури є протипоказання.

 

https://maximum.fm/novini_t2

переглядів: 496

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *