Реперка Alyona Alyona представила кліп на нову соціально важливу пісню

Збір коштів на потреби армії України
10.09.2019

Реперка Alyona Alyona представила кліп на нову соціально важливу пісню

Українська реп-виконавиця Alyona Alyona презентувала кліп на нову пісню “Булiнг”. Ролик опубліковано на її офіційному YouTube-каналі. “У нашому житті є моменти, які ніколи не забуваються і назавжди залишаються в пам’яті”, – так співачка підписала відео в своєму Instagram.

Реперка зізналася, що на цю пісню її надихнув флешмоб #refreshconfidence. Тоді співачка закликала людей із нестандартною зовнішністю або життєвими обставинами ділитися своїми історіями, щоб підтримувати одне одного. У новій пісні Alyona Alyona закликає людей любити себе та пропускати повз вуха різні знущання. “Я покажу, як любити себе. І ти точно полюбиш себе. Освіжи впевненість, чуєш, кидай старе та живи по-новому”, – йдеться у пісні.

Варто зазначити, що реперка порушила дуже важливу соціальну проблему. За даними ЮНІСЕФ, кожен третій школяр в Україні є жертвою булінгу в соцмережах. Як з’ясували соціологи, жертвами Інтернет-булінгу стали 29 % школярів. Водночас більша частина дітей (59 %) зізналися, що знають про існування закритих груп в мережі, де ображають їхніх друзів чи ровесників. Ще 16 % опитаних розповіли, що через кібербулінг їм довелося пропускати заняття в школі. Крім того, за даними UNICEF Ukraine за 2017 року, 67 % дітей стикалися з булінгом або цькуванням з боку однолітків.

, , , переглядів: 1 349

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *