Рівне приймає «Відкритий виклик» від ініціативи «Дані міст»

Збір коштів на потреби армії України
02.09.2017

Рівне приймає «Відкритий виклик» від ініціативи «Дані міст»

У Рівному ініціатива «Дані міст» впроваджуватиме політику відкритих даних в межах конкурсу ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК.

В умовах жорсткої конкуренції (11 претендентів на місце) Рівне успішно пройшло відбірковий етап конкурсу «Відкритий виклик» від ініціативи «Дані міст». Це – шанс впровадити політику відкритих даних за міжнародними стандартами.

Зі сторони «Даних міст» виступить координаторка ініціативи Руслана Величко-Трифонюк. Наприкінці заходу вона проведе воркшоп про відкриті дані для всіх охочих.

Найближчим часом організатори конкурсу ВІДКРИТИЙ ВИКЛИК проведуть аудит даних для Рівного. Він включає ревізію і облік інформації, якою розпоряджається міськрада і може оприлюднювати її у машиночитному форматі.

Що дасть політика відкритих даних людям? Органи влади всіх рівнів за роки незалежності зібрали колосальні об’єми інформації про мешканців міст. Рівне – не виняток. Якщо міська рада проявить послідовність і таки якісно впровадить політику відкритих даних за допомогою українських та міжнародних фахівців, міщани отримають доступ до цієї інформації. А отже – буде шанс на новітні високотехнологічні додатки і сервіси, за допомогою яких зі смартфону чи комп’ютера можна буде за кілька хвилин дізнатись, чи безпечний з санепідеміологічної точки зору ресторан, куди ви зібрались? Скільки злочинів трапляється у мікрорайоні, де ви планували придбати квартиру? На скільки реально заповнені групи в садочках і класи у школах? Варіантів використання відкритих даних безліч.

Зустріч відбудеться 5 вересня з 10:00 до 12:00.

Дізнатися деталі або задати запитання про подію Ви можете на офіційній сторінці у Фейсбуці.

, , , переглядів: 988

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *