«Рівнеазот» активно нарощує обсяги виробництва кисню для потреб медзакладів Рівненської, Волинської та Житомирської областей.

Збір коштів на потреби армії України
11.11.2021

«Рівнеазот» активно нарощує обсяги виробництва кисню для потреб медзакладів Рівненської, Волинської та Житомирської областей.

«РІВНЕАЗОТ» НАРОСТИВ ОБСЯГИ ВИРОБНИЦТВА КИСНЮ

В жовтні було відвантажено 2 159 балонів кисню, у листопаді цей обсяг буде збільшено.

 

9 листопада 2021 року. Рівне. Україна. – З початку 2021 року ПрАТ «Рівнеазот», що входить в азотний бізнес Group DF, виробив та поставив в медичні заклади Рівненської, Волинської та Житомирської областей на безоплатній основі 8685 балонів з киснем. В жовтні відбулась рекордна поставка – 2885 балонів.

 

«Ми виготовляємо кисень цілодобово. Підприємство надає кисень у розпорядження Міністерства охорони здоров’я, а Міністерство координує розподіл балонів між лікарнями. Ми оперативно реагуємо на потреби медицини у кисні, адже мова йде про людські життя. У жовтні наш завод збільшив виробництво кисню до 2885 балонів. В листопаді, станом на 08.11.2021 року ми вже відвантажили 2408 балонів. Хіміки спільно з медиками працюють 24/7», – коментує головний інженер ПpAT «Pівнеазот» Володимир Коваленко.

 «Насправді, перші перемовини з РівнеАзотом на цю тему ми провели давно. Керівництво підприємства тоді пішло на зустріч керівництву області та назустріч усім мешканцям нашого краю. Як мінімум це той резерв нашої області, який допомагає нам проходити ці пікові періоди пандемії», зазначає Ігор Тимошенко – заступник голови Рівненської ОДА.

 Відвантаження кисню проводиться з дотриманням усіх правил безпеки. Кисень, який виробляється на «Рівнеазоті», відповідає нормативним вимогам до медичного кисню.

 «У нас ведеться щоденна комунікація з міністерством, ми на зв’язку з Головою ОДА та мером. Взяті на себе зобов’язання щодо постачання медичного кисню ми повністю виконуємо. Частина лікарень взагалі не має власного балонного парку, тому 5-ти лікарням ми віддали в користування 107 балонів», – розповідає Коваленко.

Раніше пресслужба повідомляла, що допомогу від підприємства отримало десять медичних закладів Рівенської області: Рівненська обласна лікарня, Центральна міська лікарня, Військовий госпіталь, Рівненська міська поліклініка №2, а також районні поліклініки Дубна, Здолбунова, Корця, Рокитного, Костополя, Клеваня та Острога.

Також пресслужба Group DF повідомляла, що з 1 січня по 31 жовтня 2021 року підприємства азотного холдингу Ostchem виготовили та відвантажили медикам 283 576 м3 медичного кисню. За цей період обсяг виробництва медичного кисню на підприємствах збільшився у 15,5 разів.

 

#

 

 

ПрАТ «Рівнеазот» – одне з найбільших українських хімічних підприємств в Західній Україні, яке з 2011 р.

входить в азотний холдинг Ostchem («Сєвєродонецьке об’єднання Азот», Черкаський «Азот» і «Рівнеазот») бізнесу Group DF.

 

Основний напрямок діяльності підприємствавиробництво мінеральних азотних добрив. Також підприємство виробляє кисень технічний, рідку вуглекислоту та сухий лід.

 

Підприємство включає в себе цехи по виробництву: аміаку А-2 (проєктна потужність 1200 т/добу); аміаку водного технічного А-1 (проєктна потужність 1410 т/добу); азотної кислоти неконцентрованої НАК (проєктна потужність 2520 т/добу); аміачної селітри АС (проєктна потужність 1560 т/добу); вапняково-аміачної селітри СМД (проєктна потужність 1200 т/добу), діоксиду вуглецю скрапленого А-1 (проєктна потужність 18 т/добу); діоксиду вуглецю твердого А-1 (проєктна потужність 9 т/добу); азоту рідкого А-1 (проєктна потужність 1,08 т/добу); кисню технічного А-1 (проєктна потужність 3 т/добу).

 

Group DF – диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений у ряді країн Європи та Азії. Зокрема, Group DF – один з найбільших на території Східної Європи інвесторів у газорозподільчу, хімічну, титанову та портову галузі. Група також розвиває бізнеси у сферах сільського господарства, медіа. Засновник та власник Group DF відомий український бізнесмен Дмитро Фірташ.

 

Контакти преслужби: Т+38 044 538 0320 ext. 608 | M +380 67 24 34 900 | Epress@groupdfi.com;

Сторінка Group DF в  Facebook

 

переглядів: 556

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *