«Рівнеазот» нарощує виробництво кисню – забезпечують лікарні трьох областей

Збір коштів на потреби армії України
18.11.2021

З 1 по 16 листопада 2021 року ПрАТ «Рівнеазот», що входить до групи підприємств азотного бізнесу Group DF, виробив та відвантажив лікарням 32,14 тисячі кубометрів кисню (5356 балонів).

Обсяг виробленого кисню за перші два тижні листопада майже вдвічі перевищив обсяг кисню, вироблений підприємством за весь жовтень (у жовтні «Рівнеазот» виробив 2885 балонів або 17,3 тис. кубометрів кисню).

Загалом, починаючи з вересня 2021 року (з початку останньої хвилі COVID-19) підприємство виробило 47,2 тис. кубометрів кисню. Кисень постачається у балонах до лікарень Рівненської, Волинської та Житомирської областей.

Завод продовжує нарощувати обсяги виробництва – це головне, що ми можемо зробити для боротьби з пандемією, для допомоги медикам та мешканцям міста, для порятунку людських життів,

– зазначив Михайло Заблуда, Голова Правління ПрАТ «Рівнеазот».

Всього з початку 2021 року «Рівнеазот» виробив 11 633 балони або 70,4 тис. метрів кубічних кисню. Весь вироблений кисень на безоплатній основі відвантажується до медустанов. Зокрема, у рівненській області кисень відвантажується Центральній міській лікарні, Рівненській міській поліклініці №2, Рівненській обласній дитячій лікарні, Рівненській обласній клінічній лікарні, пологовому будинку м. Рівне, Рівненському обласному госпіталю ветеранів війни, також районним поліклінікам Вараша, Дубна, Здолбунова, Корця, Дубровиці, Сарн, Зарічного, Гощі, Рокитного, Костополя, Клеваня та Острога.

Поряд з Черкаським «Азотом» та «Сєвєродонецьким «Азотом», «Рівнеазот» входить до холдингу Ostchem, який поєднує хімічні заводи Дмитра Фірташа. За перші два тижні листопада підприємства Ostchem безкоштовно відвантажили 350 тонн кисню медичним установам у 7 областях України. Загальний обсяг кисню, вироблений підприємствами Групи з початку року, становив 1,5 тисяч тонн. Кисень медичної якості постачається в цистернах або балонах.

ПрАТ «Рівнеазот» – одне з найбільших українських хімічних підприємств в Західній Україні, яке з 2011 р. входить в азотний холдинг Ostchem («Сєвєродонецьке об’єднання Азот», Черкаський «Азот» і «Рівнеазот») бізнесу Group DF.

 Основний напрямок діяльності підприємства – виробництво мінеральних азотних добрив. Також підприємство виробляє кисень технічний, рідку вуглекислоту та сухий лід.

 Підприємство включає в себе цехи по виробництву: аміаку А-2 (проєктна потужність 1200 т/добу); аміаку водного технічного А-1 (проєктна потужність 1410 т/добу); азотної кислоти неконцентрованої НАК (проєктна потужність 2520 т/добу); аміачної селітри АС (проєктна потужність 1560 т/добу); вапняково-аміачної селітри СМД (проєктна потужність 1200 т/добу), діоксиду вуглецю скрапленого А-1 (проєктна потужність 18 т/добу); діоксиду вуглецю твердого А-1 (проєктна потужність 9 т/добу); азоту рідкого А-1 (проєктна потужність 1,08 т/добу); кисню технічного А-1 (проєктна потужність 3 т/добу).

Group DF – диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений у ряді країн Європи та АзіїЗокремаGroup DF – один з найбільших на території Східної Європи інвесторів у газорозподільчу, хімічну, титанову та портову галузі. Група також розвиває бізнеси у сферах сільського господарства, медіа. Засновник та власник Group DF – відомий український бізнесмен Дмитро Фірташ.

 

, переглядів: 1 018

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *