Рівненщина отримала свою унікальну квітку-логотип до 30-ї річниці незалежності України

Збір коштів на потреби армії України
07.06.2021

Унікальна квітка-логотип Рівненської області – жовто-блакиті кольори і герб. Такі символи Міністерство культури та інформаційної політики розробило для кожного регіону України. В основі усієї концепції – бачення незалежності як мрії, якої прагнули багато поколінь українців. А квітка – образ, що розкриває ідею держави, що росте та квітне, поєднуючи у собі розмаїття символів,

–  розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль під час презентації унікального логотипу Рівненщини.

 

Символи з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів передбачено для кожної області України до 30-річчя незалежності нашої держжави.

Основний лейтмотив всього проекту – «Ти у мене єдина». Цей девіз – універсальне звернення до країни, квітки, Незалежності, нації. Раніше Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції 20 травня презентував концепцію єдиної візуальної символіки для всієї України.

Під час відзначення 30-ї річниці незалежності України рекомендується використовувати інформаційні продукти, які розміщені в електронному вигляді за посиланням https://fex.net/uk/s/5r3lnsz. Наголошується, що їх використання є безоплатним та не потребує додаткових погоджень та дозволів.

Додатково розроблять квіти-символи сфер діяльності, як наприклад: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво. Передбачена і спрощена форма логотипу для використання на маленьких форматах.

, , переглядів: 1 368

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *