Рівненщина увійде до новоствореного туристичного маршруту замками князів Острозьких

Збір коштів на потреби армії України
15.09.2021

В Україні створюють новий туристичний маршрут, який охоплюватиме спадщину князів Острозьких та об’єднає три області. 

«Туристичний маршрут замками князів Острозьких» сягатиме довжиною 380 км і пролягатиме Львівською, Рівненською та Хмельницькою областями.

Маршрут об’єднає спадщину одного з найвпливовіших княжих родів української історії. Вони були одним з найбагатших родів і найщедрішими меценатами свого часу і саме за їхнього правління міста переживали свій розквіт,

– зазначають координатори проєкту.
Новий маршрут об’єднає в єдиний культурно-туристичний продукт музейні та культурні установи міст і допоможе комплексно та якісніше популяризувати історику-культурну спадщину. Маршрут враховує інтереси велотуристів, індивідуальних туристів, сімей з дітьми.

Маршрут замками Князів Острозьких матиме: 

  • 10 пам’яток культурної спадщини:
  • 6 пам’яток національного значення в Острозі (Острозький замок, Кругла вежа, Богоявленський собор, Острозька академія, Луцька башта, Культурний барбакан);
  • 2 пам’ятки в Дубно (Дубенський замок, Луцька брама);
  • 1 пам’ятка в Старокостянтинові (Замок Острозьких);
  • 1 найбільший замок Львівщини в Старому Селі площею 2га.
  • мобільний додаток з квестами для цікавішого маршруту;
  • віртуальний персонаж БімкО;
  • інформаційні стенди та таблиці українською та англійською мовами, шрифтом Брайля, qr-кодами.

Команда розробить мобільний додаток для проходження туристичного маршруту, який міститиме квести, додаткову інформацію, анімованого персонажа БімкО. Цей персонаж буде досліджувати історію разом з дітьми та батьками, а ім’я він отримав від акроніма назви організації «Братство імені князів Острозьких».

«Ми створимо мобільний додаток з квестами, який можуть використовувати як діти, так і дорослі. Підґрунтям для такої ідеї є запити від індивідуальних туристів і туристичних груп з дітьми, які хочуть більше інтерактиву під час відвідування об’єктів культурної спадщини», – розповіла Анастасія Драчук, координаторка проєкту «Туристичний маршрут замками Князів Острозьких».

Проєкт не лише покращить бренд територій, але я сприятиме їх економічному розвитку. Адже в майбутньому перетворить екскурсанта, який користується лише послугами музеїв, в туриста, який залишається у закладах розміщення, смакує локальну традиційну кухню в закладах сфери громадського харчування, купує сувеніри від місцевих майстрів та рекомендує місце для своїх друзів та колег.

, , переглядів: 954

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *