Рівненщина увійшла до культурного та туристичного маршруту Ради Європи в Україні

Збір коштів на потреби армії України
11.09.2021

Рівненщина увійшла до культурного та туристичного маршруту Ради Європи в Україні

Команда Заповідника інспектує Королівський шлях

«Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні» – проєкт, який другий рік поспіль втілює Державний історико-культурний заповідник м. Дубно. Via Regia (Віа Регіа) в перекладі означає Королівський Шлях, а називають так найстаріший і найдовший сухопутний зв’язок між Східною та Західною Європою. В Україні він пролягає через 5 областей: Львівську, Волинську, Рівненську, Житомирську та Київську.

8 вересня, спільно з професійними фото- та відеографами, любителями подорожей, блогерами вирушили в промоційний тур 11 містами в цих регіонах. Їхній маршрут охопить такі населені пункти: Дубно, Броди, Підкамінь, Підгірці, Олесько, Городок, Львів, Володимир-Волинський, Луцьк, Рівне, Острог, Житомир, Радомишль, Київ (у прикріпленому файлі дати з перебуванням учасників у кожному місті).

Протягом 10-12 днів організатори проєкту працюватимуть над:

  • прокладанням нового туристичного маршруту;
  • тестуванням української частини культурно-туристичного шляху Via Regia;
  • фотографуванням і фільмуванням об’єктів історичної, культурної та архітектурної спадщини;
  • збором контенту для нестандартного віртуального 3D туру по пам’ятках, а також розширення функціоналу інформаційно-туристичного порталу via-regia.org.ua.

В цілому проєкт спрямований на популяризацію української культури серед наших земляків та іноземців, а також вдосконалення туристичної галузі міст і регіонів України.

Нагадаємо,  що координатором мережі Via Regia в Україні являється ГО «Асоціація культурно-мистецьких центрів Віа Регія Україна»  з центром у Дубні.

Проєкт «Via Regia Ukraine – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні» реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

, переглядів: 720

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *