Рівненська молодь долучилась до зйомок нового проекту

Збір коштів на потреби армії України
01.08.2017

Рівненська молодь долучилась до зйомок нового проекту

Творча рівненська молодь не сидить вдома, а проводить час з користю, саморозвитком та креативом. Кілька молодих рівненських ентузіастів долучились до зйомок місцевого проекту.Нагадаємо, у Рівному відкрили новий проект – “Свято в хату”.  Серед них – Діана Дідич, Тетяна Кравчук, Ірина Величко, Катерина Харковська, Ірина Антонюк, Вероніка Михайлюк, Ілля Кузьменко, Олег Міскевич та Іванна Одейчук, яка розповіла чому знімається в проекті та як їй це знадобиться в майбутньому:

  • Знімаюсь, тому що мені подобається сам процес зйомки, завжди для мене відкривається щось нове, це нові емоції, нові враження, у мене завжди була боязнь виступів перед публікою, от такі зйомки дають впевненість в собі долають якісь певні комплекси, страхи виступів перед публікою, да і взагалі я люблю весь сам процес знімання різних проектів.

Спеціально для читачів ЛАЙТ, ми покажемо ексклюзивні фото зі зйомок першого у Рівному весільного проекту.

 

А ще актори розбили тарілку на знак того, що проект буде  успішно доведено до кінця. Ведучий, Руслан Алексіюк, каже:

–  Розбита на друзки тарілка символізує те, що зворотнього шляху – немає і проект повинен бути доведеним до завершення, а якщо хочеш відмовитись – спробуй склеїти назад таріль, забравши у кожного учасника – його шматок. Тому попереду на нас чекає десять днів зйомок і десять випусків “СВЯТО В ХАТУ”.

 

 

 

 

 

Опубліковано Иванкою Одейчук 29 липня 2017 р.

, , , переглядів: 1 460

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *