Рівненська поліклініка №3 відсвяткувала 30-річчя: лікарям дарували картини

Збір коштів на потреби армії України
18.02.2017

Рівненська поліклініка №3 відсвяткувала 30-річчя: лікарям дарували картини

17 лютого лікарів та керівників рівненської поліклініки №3, що на вулиці Макарова, вітали зі святом – 30 річчям із дня заснування. Висловити подяку медикам прийшли обласні і міські чиновники.

Зокрема, привітала лікарів поліклініки заступниця міського голови Галина Кульчинська.

– Дуже хотів прийти до вас Володимир Хомко, але, на жаль, не вийшло. Однак міський голова передав привіт та щиро вітав вас з ювілеєм. Ми, міська влада, стараємося всіляко підтримувати цей медзаклад. Зокрема, на 2017 рік у бюджеті розвитку передбачили для вашої поліклініки 2 мільйони гривень.

Крім того, Галина Кульчинська особисто від себе подарувала закладу картину.
Вітала медиків і начальниця управління охорони здоров’я виконавчого комітету міської ради Вікторія Покоєвчук. Також лікарів поліклініки нагородили грамотами і подяками.

Прийшов привітати своїх колег-лікарів і перший головний лікар Ярослав Маслій. Чоловік очолив поліклініку у 1987 році. Саме він організовував усі роботи по завершенні будівництва та початку роботи закладу. Медик пригадував як усе починалося. Старші колеги, які пам’ятають той час, зі сльозами на очах, теж пригадували різні цікаві випадки 30-річної давності.

Ярослав Маслій також подарував поліклініці картину – великий портрет Тараса Шевченка. І пожартував, що «Президенти змінюються, а Шевченко у нас один». Серед подарунків – безліч картин, кавоварка від колег з пологового та грошові премії від профспілок. Після урочистостей медикам влаштували святковий концерт.

Галина Струс

, , , , , переглядів: 662

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *