Рівненські депутати пообіцяли виконати бажання хворих дітей

Збір коштів на потреби армії України
24.12.2016

Рівненські депутати пообіцяли виконати бажання хворих дітей

Благодійна організація «Вітрила надії» організували ярмарок під час сесії Рівненської обласної ради. Таким чином благодійники збирали кошти на лікування дітей, хворим на муковісцидоз.

Читайте також: Рівнянам на замітку: як правильно вибирати мандарини до свят

– На благодійному ярмарку зібрали 6 тисяч 452 гривні, — розповіла керівник БО «Вітрила надії» Зінаїда Веремчук. — Крім того, встановили так звану «ялиночку побажань». На ній, замість ялинкових прикрас, розвісили листи з бажаннями хворих на муковісцидоз. Листи всі «розійшлися». Один із депутатів взяв їх аж чотири та пообіцяв виконати бажання.

Виготовляли вироби для ярмарку, хворі на муковісцидоз дітки разом із батьками. Допомагали їм також школярі із Квасилівської школи-ліцею та школи в селі Біла Криниця, Анастасія Ткачук із Хмельницька та педагог Оржівської ЗОШ Ольга Гелешк, – повідомляє golosno.com.ua.

Читайте також: Можуть в хорі виступати: як рівненські депутати гімн співали (ВІДЕО)

– Вироби у нас ще залишилися, тож міркуємо, де ще влаштувати ярмарок, — зазначила Зінаїда Веремчук. — Ми завжди раді допомозі, адже в нашій організації 33 хворих на муковісцидоз, а лікувати цю недугу дуже витратно. Вдячні всім, хто долучився до благодійництва напередодні Різдва.

 

, , , , , переглядів: 1 194

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *