Рівненські рятувальники проводитимуть “Сімейне свято” для всіх бажаючих

Збір коштів на потреби армії України
23.08.2017

Рівненські рятувальники проводитимуть “Сімейне свято” для всіх бажаючих

Напередодні 1 вересня рівненські рятувальники забезпечили майже 1000 перших класів міських та районних шкіл

Вчора в приміщенні Рівненського обласного інституту післядипломної освіти рятувальники зустрілись з керівниками відділів освіти Рівненської обласної державної адміністрації, міськвиконкомів, та об’єднаних територіальних громад області, де роздали всім присутнім керівникам листівки з розкладом занять та правилами пожежної безпеки, наочною агітаційною продукцією протипожежного характеру. Загалом пожежним розкладом занять рятувальники забезпечили майже тисячу перших класів загальноосвітніх навчальних закладів області.

В ході зустрічі співробітники ДСНС запросили всіх присутніх прийти разом з дітьми на родинне свято «Сімейний день надзвичайних ситуацій», що відбудеться 2 вересня, в м. Рівне на Майдані Незалежності.

В рамках програми заплановано демонстрація бойової роботи підрозділів Служби порятунку, показові виступи-змагання професійної майстерності за участі рятувальників Рівненщини згідно міжнародного формату FCC (Firefighter Combat Challenge), показові виступи із силового екстриму «Крутий пожежний», виставка сучасної та раритетної пожежно-рятувальної техніки і обладнання, виступи кінологів, святковий концерт кращих творчих колективів Рівного тощо. На найменших гостей заходу чекають цікаві конкурси, вікторини та майстер-класи від рятувальників з тематичними подарунками і сувенірами.

 

Час проведення: з 11:00 до 16:00.

Про це повідомляє їхня сторінка на Фейсбуці.

, переглядів: 917

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *