Рівненський гурт OT VINTA запрошений в Чикаго!

Збір коштів на потреби армії України
24.08.2017

Рівненський гурт OT VINTA запрошений в Чикаго!

Далеке відрядження чекає на музикантів з OT VINTA. Їх запальний виступ почують та побачать земляки у…Чикаго. Там українська діаспора традиційно проводить до Дня Незалежності так звані “Українська дні”. Цього року це буде 26-27 серпня в Ukrainian Village. Окрім музики там будуть гутірки, виставки, розваги – усе, що пов’язує емігрантів з Батьківщиною.

До слова, рівненські музиканти чи не єдині кого запросили з України, разом з ними гратимуть місцеві гурти. “Ot Vinta” відіграє в Чикаго два концерти, і це їх дебют на “Українських днях”:

“Ми знаємо, що публіка нас гарно сприйме, адже по-іншому бути не може. Думаю, відіграємо два крутих сети, розкачаємо людей до нашого Дня Незалежності! Ну і хочеться звісно ж побачити Чикаго, місто мафії та велитенського озера Мічіган”, – ділиться очікуваннями барабанщик гурту Serhii Myronchuk.

Також хлопці записали відеозапрошення.

"Ot Vinta" запросили в Чикаго!Далеке відрядження чекає на музикантів з OT VINTA. Їх запальний виступ почують та побачать земляки у…Чикаго. Там українська діаспора традиційно проводить до Дня Незалежності так звані "Українська дні". Цього року це буде 26-27 серпня в Ukrainian Village. Окрім музики там будуть гутірки, виставки, розваги – усе, що пов'язує емігрантів з Батьківщиною.До слова, рівненські музиканти чи не єдині кого запросили з України, разом з ними гратимуть місцеві гурти. "Ot Vinta" відіграє в Чикаго два концерти, і це їх дебют на "Українських днях": – "Ми знаємо, що публіка нас гарно сприйме, адже по-іншому бути не може. Думаю, відіграємо два крутих сети, розкачаємо людей до нашого Дня Незалежності! Ну і хочеться звісно ж побачити Чикаго, місто мафії та велитенського озера Мічіган", – ділиться очікуваннями барабанщик гурту Serhii Myronchuk. Також хлопці записали відеозапрошення.

Опубліковано РТБ: Рівне Суспільне 23 серпня 2017 р.

, , , переглядів: 890

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *