Рівненський туризм розвиватимуть за 27 тисяч грантових гривень?

Збір коштів на потреби армії України
23.03.2017

Рівненський туризм розвиватимуть за 27 тисяч грантових гривень?

Рівненська обласна рада перемогла в конкурсі та братиме участь у грантовій програмі «Підтримка розвитку туризму в регіонах» Асоціації індустрії гостинності України. Всього на участь у конкурсі було подано 155 заявок із всієї країни.

Грант обласній раді надано для деталізації заходів програми розвитку туризму в Рівненській області – зокрема, на фінансову та експертну підтримку в сумі 27 тисяч гривень.

Читайте також: Рівнянка у вишиванці перемогла у номінації на конкурсі краси в Лівані (ФОТОФАКТ)

– Будь-яка грантова програма дає можливість залучити позабюджетні кошти, в даному випадку – це додаткові шанси розвивати туризм, — зазначила голова постійної комісії з питань гуманітарної політики обласної ради Алла Черній. – Адже, окрім відомих туристичних об`єктів, на Рівненщині можна розвивати ще й такі напрямки як піший чи велотуризм. В подальшому, за участі кваліфікованих фахівців, будуть проведені декілька консультаційних зустрічей, «круглих столів», виїзних засідань постійної комісії під час яких визначимо рейтинг туристичних пріоритетів.

Читайте також: Лісівники показали в деталях, як садять ліси на Рівненщині (ФОТОРЕПОРТАЖ)

В обласній раді додають, що грантова програма надає можливість залучити експертів у галузі туризму зі всієї країни. А відтак – визначити шляхи використання туристичного потенціалу з огляду на туристичну інфраструктуру, екологічні особливості, місцеві звичаї та багатьох інших складових, повідомляє golosno.com.ua.

, , , , , переглядів: 682

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *