Рівненську ялинку можна побачити з висоти польоту дрону і проголосувати за неї

Збір коштів на потреби армії України
27.12.2021

Рівненську ялинку можна побачити з висоти польоту дрону і проголосувати за неї

24 грудня запустився сайт https://misto.lun.ua/christmas-tree, на якому можна оглянути різдвяні ялинки різних міст України з висоти пташиного польоту. Пілоти дронів відзняли новорічних красунь Києва, Львова, Одеси, Харкова, Черкас та ще понад 20 міст України, щоб створити об’ємне зображення кожного святкового дерева.

На сайті проєкту ЛУН Місто кожну ялинку можна покрутити та роздивитися з різних боків, побачити святкову ілюмінацію та прикрашену територію навколо. Це стало можливим завдяки запатентованій технології Аерообліт-360 від ЛУН.

 

Денис Циганок, автор ідеї, співзасновник ЛУН:

«Другий рік поспіль ми запускаємо проєкт аерообльотів різдвяних ялинок за запатентованою технологією ЛУН. У 2020-му ми реалізували його вперше, за неймовірно короткий термін – 10 днів. І отримали просто колосальний фідбек від людей, які голосували за ялинки у своїх містах. Охоплення у понад 1 мільйон!

Тому цього року ми знову запустили дрони, щоб облетіти десятки українських міст. І нарешті ми презентуємо готовий продукт».

 Рівненська красуня  знаходиться за посиланням https://misto.lun.ua/christmas-tree/25

Минулого 2020 року ТОП-3 найкращих ялинок року виглядав так:

  • 3 місце — центральна ялинка в Черкасах;
  • 2 місце — неймовірне тріо ялинок у Луцьку;
  • 1 місце — новорічна красуня у місті Миколаїв.

 

Усі користувачі мають можливість проголосувати за вподобану ялинку. Для цього на сайті треба натиснути кнопку «Голосувати» та пошерити вподобану красуню до себе на сторінку у Facebook.

 

переглядів: 726

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *