Рівнян чекає неймовірна вистава-балет «Білосніжка» з неперевершеною Катериною Кухар

Збір коштів на потреби армії України
22.09.2021

Рівнян чекає неймовірна вистава-балет «Білосніжка» з неперевершеною Катериною Кухар

Рівненський академічний український музично-драматичний театр запрошуємо тебе на фантастичну подію – виставу-балет під назвою «Білосніжка» з неперевершеною Катериною Кухар, яка відбудеться 23 вересня о 16.00

Балет «Білосніжка і сім гномів» створений за однойменною казкою братів Грим, але за стилістикою нагадує диснеївський мультик і поставлений під музичні мотиви польського композитора Богдана Павловського. Це ідеальний спектакль, який буде цікавий не тільки вимогливому юному глядачеві, навіть уважний дорослий із задоволенням зануриться в фантастичну атмосферу, яка буде наповнена технічним танцем і акторською майстерністю, яскравими костюмами, декораціями і навіть історією про кохання, і добрим гумором.

Кожен глядач по-справжньому буде співпереживати головній героїні – Білосніжку у виконанні Катерини Кухар, яку переслідує і намагається отруїти зачарованим яблуком зла мачуха. У партії принца, який обов’язково врятує свою кохану – Олександр Стоянов. Їх стильний танець і неймовірно легкі підтримки – це завжди свято і задоволення для глядача.

Вартість квитків 190-690 грн

 

, , переглядів: 543

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *