Рівнянам: 10 таємничих відтінків нещастя, що крадуть у нас радість життя

Збір коштів на потреби армії України
15.02.2018

Рівнянам: 10 таємничих відтінків нещастя, що крадуть у нас радість життя

Інколи так складно бути щасливим, заряджатись і заряджати людей навколо позитивом. Але чому? Виявляється нещастя теж має відтінки. Отож 10 факторів нещастя, які заважають нам жити на повну.
1. Ви весь час турбуєтеся
Неспокій – це як крісло-гойдалка, яке гарячково рухається, але нікуди не їде. Ви просто не в змозі управляти своїми діями. Розслабтеся і сконцентруйтеся. Спокій допоможе вам прийняти правильне рішення. Візьміть за девіз слова із відомої пісні: «Do not worry, be happy».

2. Ви хочете тримати все під контролем
Іноді люди думають, що вони вистрибнули з коміксів про супергероїв. Вони вважають, що здатні контролювати абсолютно все. Будь-який їхній план повинен негайно здійснюватися. Знаєте, таке завдання навряд чи під силу навіть Супермену. Ми не маємо можливості контролювати нічого, крім себе. Змиріться з цим, і ви зможете насолоджуватися життям, не намагаючись постійно робити неможливе.
3. Ви ображаєтеся
Ображатися – це все одно, що випити отруту і чекати, що інша людина помре. Ви шкодите тільки собі, накопичуючи негативну енергію. Відпустіть ситуацію – це піде вам на користь. Зрозумійте, ваш кривдник, швидше за все, насолоджується життям і взагалі про вас не думає, в той час, як ви витрачаєте свої дорогоцінні години на те, щоб подумки посилати йому промені смерті.

4. Ви думаєте, що всі повинні грати за вашими правилами

Новина дня: світ поняття не має грати за вашими правилами. Чим раніше ви це усвідомите, тим щасливішими будете. Люди часто зляться на те, що хтось ніяк не хоче відповідати їх внутрішнім ідеалам. І, природно, це непосильне завдання – змусити всіх жити за своєю міркою – це приносить багато розчарувань. Прийміть людей такими, які вони є, та оцініть весь спектр ідей і точок зору.

5. Ви порівнюєте себе з іншими
Ми всі граємо в цю гру – беремо якусь крихітну частину життя іншої людини і порівнюємо зі своєю.  Таке роздивляння під мікроскопом себе та інших – безглузде заняття. Ціле завжди буде більшим від тієї частини, яку ви розглядаєте, але ви постійно будете незадоволені, порівнюючи лише окремі елементи. Якщо ви ніяк не можете відмовитися від порівняння, направте його всередину: ви сьогодні стали кращим, ніж були вчора?

6. Ви думаєте, що виконання мрії зробить вас щасливим
Один каже: «Я буду щасливий, коли зароблю сто мільйонів доларів», а другий: «Я буду щасливий, коли сьогодні за смачною вечерею збереться моя родина». Хто з них щасливіший? Звичайно, мати велику мету – це здорово. Але коли ви пов’язуєте своє щастя тільки з майбутніми успіхами – які, до речі, можуть і не статися, ви не можете насолоджуватися сьогоднішнім днем. Знайдіть те, що порадує сьогодні, і дозвольте завтрашньому дню здивувати вас.

7. Ви – «склянка, що наполовину порожня»
Якщо ви песиміст, то помічаєте тільки погане у вашому житті. Ваше сприйняття стає вашою реальністю. Спробуйте зосередитися на кращих якостях людей і на те хороше, що є навколо. Чим більше ви будете бачити сонячного світла, тим менше тіней ви станете помічати.

8. Ви самотні
Людина – соціальна істота, і від цього нікуди не дінешся. Якщо одного разу суботньої ночі ви відчуєте себе самотнім і пригніченим, зробіть спробу змінити це. Як ви зазвичай знаходите друзів? Спробуйте відвідувати громадські місця, де є люди, що розділяють ваші інтереси і переконання. Посміхніться, простягніть руку і будьте по-справжньому зацікавлені в співрозмовнику. Ви здивуєтеся, як здорово це допоможе вам у побудові довгострокових стосунків.

9. Ви надаєте занадто велике значення грошам
Гроші роблять життя кращим і простішим, але вони не приносять щастя. Подумайте, якби завтра був останній день вашого життя, ви дійсно витратили б день, що залишився на заробляння грошей? Швидше за все, ви захотіли б провести ці години з близькими людьми або займаючись улюбленою справою. Життя у відповідності з внутрішніми цілями приносить більше задоволення, ніж всі гроші світу.

10. Ви не знаходите часу для правильних речей


Іноді ми всі відчуваємо себе втраченими. Але тільки побудова своєї роботи відповідно до внутрішніх цінностей робить нас щасливішими. Є проста вправа: складіть список цінностей і розставте їх за пріорітетністю. Потім порівняйте, скільки ваших щоденних дій відповідають вашим цінностям.

Живіть на повну! Реалізуйте мрії! Будьте щасливими!

, , , переглядів: 1 521

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *