Рівнянам: 5 можливостей лютого для креативної та перспективної молоді

Збір коштів на потреби армії України
26.01.2018

Рівнянам: 5 можливостей лютого для креативної та перспективної молоді

Непомітно січень добігає кінця, а отже пора будувати плани на лютий. LIGHT підготував для тебе підбірку 5 можливостей лютого. Читай, обирай, реєструйся і перемагай. Вперед до мрії.

Стипендійна програма уряду Польщі

Програма дає змогу навчатися і проводити дослідження впродовж одного навчального року в одному з університетів Польщі. Фінансування можуть отримати бакалаври і магістри гуманітарних наук. У пріоритеті будуть кандидати, які мають академічні досягнення, організаторські здібності, а також ті, хто покаже, що зможе на практиці застосувати набуті знання в себе на батьківщині в різних сферах академічного або соціального життя.

Грант: щомісячна стипендія в обсязі 1 350 злотих
Дедлайн: 1 березня

Стипендійна програма імені Лейна Кіркланда

Програма для молодих лідерів, які здобули вищу освіту й цікавляться розвитком демократії, економіки й громадянського суспільства у своїй країні та в регіоні. Реалізація програми відбувається в межах двосеместрового навчання у вишах Польщі та професійних стажувань, що триватимуть 2-4 тижні в державних або приватних установах і організаціях.

Країна: Польща
Тривалість: стажування протягом 2-4 тижнів
Дедлайн: 1 березня

Грант для студентів від The ​​Alexia Foundation

Конкурс для бакалаврів і магістрів, які вивчають фотографію. Для участі потрібно надіслати короткий (до 25 слів) і детальний (до 750 слів) опис проекту, резюме і контактні дані людей, які рекомендують вас до участі, а також портфоліо (від 10 до 20 знімків на одну тему). Участь у конкурсі безкоштовна.

Приз: оплата одного навчального семестру в нью-йоркській S. I. Newhouse School of Public Communications (близько 21 000 $) і 1 000 $ на реалізацію проекту переможця; часткова оплата одного семестру і 500 $ на реалізацію проектів для інших призерів
Дедлайн: 1 березня

Міжнародний тренінг для студентів-журналістів

Приймаються заявки на участь у тренінгу для студентів-журналістів Future News Worldwide. Це партнерська програма Британської ради і великих світових медіа-організацій. Учасники пройдуть ексклюзивне навчання від всесвітньо відомих редакторів, репортерів, письменників і дізнаються, як видавці використовують технології для пошуку й пожвавлення історій.

Коли, де: Шотландія, з 5 по 6 липня 2018
Дедлайн: 28 лютого

«Карпатська літературна резиденція»

Мистецький проект «Карпатська літературна резиденція» оголосив прийом заявок на 2018 рік. Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. Для участі потрібно надіслати на електронну адресу carpathian.residency@gmail.com проект прозового твору, над яким учасник хотів би працювати, перебуваючи в резиденції, в комфортних умовах, подалі від щоденних турбот.

Умови: учасникам та почесним гостям забезпечується триразове харчування, проживання на території готельно-відпочинкового комплексу «ТАОР Карпати», а також відшкодовуються транспортні витрати
Коли, де: Карпати, з 9 до 23 квітня 2018
Дедлайн: 15 березня

, , , , , , переглядів: 979

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *