Рівнянам: чи можна перебувати в супермаркеті з твариною?

Збір коштів на потреби армії України
06.04.2017

Рівнянам: чи можна перебувати в супермаркеті з твариною?

фото ілюстративне

Мабуть власники домашніх улюбленців не раз задавались питанням про, чи можна заходити у супермаркет з твариною. Ми знайшли відповідь на це питання.

Єдиного акту для всієї території України, який би регулював права власників тварин, немає. Проте органи виконавчої влади приймають локальні Правила тримання тварин громадянами, підприємствами, організаціями, зазвичай однакові.

За Правилами, розробленими КМДА, наприклад, у пункті “д” частини 7 власникам забороняється заводити собак і котів у приміщення магазинів. Зазвичай кожен магазин, який проти того, щоб до них проносили чи приводили тварин – повідомляє про це.

Але якщо з вас почнуть вимагати штраф за те, що ви пронесли у зал магазину тварину і порушили таким чином санітарні норми — знайте, що законодавством такі штрафи не передбачені. Відповідальність за санітарний стан торгового залу несе магазин. І якщо вас не попередили табличкою, або охоронець на вході не сказав, що з тваринами до магазину не можна – то це проблеми адміністрації цього закладу. Максимум – вас можуть попросити вивести тварину з магазину.

, , , , , переглядів: 1 202

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *