Рівнянам: лайфхак як побороти страх перед публікою?

Збір коштів на потреби армії України
29.01.2018

Рівнянам: лайфхак як побороти страх перед публікою?

Гайз! Напевно, багато хто серед нас стикався з проблемою адекватної оцінки себе і того образу, який формується у людей навколо. LIGHT знає, шо робити!
Якщо це спричиняє дискомфорт, стає на заваді твоїй самореалізації, будь ласка, без паніки.
Так, самооцінка – відображення твого ставлення до себе, і так, вона відіграє важливу роль у багатьох сферах суспільного життя. Людям з низькою самооцінкою важко адекватно оцінити свої сили, складно досягати поставлених цілей.


Твій план дій у ситуації вже тут:
1. Припини висловлюватись щодо себе у негативному ключі. Лінгвістика має вплив на те, як ми думаємо. На те, як поводимося внаслідок теж.
2. Зміни ставлення до компліментів. Вислів на кшталт «в цьому немає нічого особливого» deleted. Повір у те, що людина каже щиро і не соромься хвалити сам, коли бачиш, що хтось заслуговує позитивного відгуку. Колообіг добра у природі.
3. Черпати досвід інших людей і ділитися власним – ще один крок до покращення.
4. Почни спілкуватись із впевненими людьми. У колі тих, хто постійно пригнічує твої ідеї, твоя самооцінка не стане вищою.
5. Створи список, куди будеш заносити свої великі й маленькі перемоги.Переглядай і доповнюй регулярно.
6. І список позитивних якостей. Дотепний? Безкорисливий? Не будиш сусіда зранку? Подумай: чому деякі фокусуються на своїх недоліках, а потім дивуються, чому в їх житті все не так, як хотілося б?
7. Намагайся віддаватись справі, яку справді любиш. Тій, на якій знаєшся. Самооцінка адекватна тоді, коли відчуваєш, що тебе потребують. Самооцінка – це фундаментальне почуття. Тільки зрозумівши та полюбивши себе, ти зможеш в повній мірі розкрити свій потенціал. Подумай про це.

, , , , переглядів: 801

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *