Рівнянам: секретні додатки про які знає не кожен

Збір коштів на потреби армії України
19.02.2018

Рівнянам: секретні додатки про які знає не кожен

агато повсякденних справ сьогодні можна довірити смартфону, головне – встановити правильні програми.
Ці програми для Android і iOS допоможуть навести порядок в справах, проконтролювати ваші витрати і розважитись у вільну хвилину.


Alarmy
Це простий і в той же час дуже ефективний будильник, який обов’язково допоможе вам встати з ліжка. Щоб припинити сигнал простого натискання йому буде недостатньо, доведеться вставати і йти фотографувати заздалегідь заданий об’єкт. Це може бути раковина в ванній або чайник на кухні.
Будильник «Доброго ранку” 
Це розумний будильник, який при розміщенні смартфона поблизу подушки може відстежувати фази сну і будити в оптимальний час. У додатку фіксується статистика про якість сну і даються рекомендації щодо його поліпшення. Передбачені також і розслаблюючі звуки для швидкого засинання: хвилі океану, шум дощу тощо.
 Romantic Sleep Better 
Такий будильник допоможе простежити залежність якості сну від індивідуальних звичок і особливостей, таких як споживання кави і алкоголю, регулярність фізичних занять і рівень стресу. Все це необхідно лише відзначити в кінці дня, щоб за підсумками місяця зіставити зі статистикою.
Any.do 
Це простий і зручний у використанні планувальник, що поєднує в собі списки справ, календар, нагадування і замітки. Кожне нове завдання для себе не доведеться набирати з нуля, так як в додатку доступна маса готових варіантів з підстановкою слів.

Todoist 
Мінімалістичний і досить функціональний планувальник справ. У ньому є система мотивації для найвищої продуктивності, а також зручний пошук всіх завдань через фільтри і мітки до них. Todoist відмінно підходить не тільки для самоорганізації, а й для робочих проектів із суворим дотриманням дедлайнів.

Wunderlist
Це один з найкращих додатків-планувальників з можливістю використання з телефону, планшета або ПК. Нотатками і списками справ в ньому можна ділитися з друзями і колегами, щоб ніхто не забув про важливі речі. До кожного завдання можна прикріплювати фотографії, PDF-файли і навіть презентації, в тому числі і з Dropbox.
Яндекс.Навігатор
Цей відомий всім навігатор дозволить прокласти оптимальний маршрут з урахуванням заторів, аварій і ремонтних робіт. В дорозі він може сповіщати про швидкісні ліміти, попереджати про камери контролю і пропонувати великі парковки поблизу. Попередньо завантажена карта міста дозволить користуватися навігацією і без інтернету.
MAPS.ME 
Додаток надає офлайн-доступ до деталізованих карток із зазначенням великої кількості різних закладів і цікавих туристичних місць. Маршрут до них можна прокладати з урахуванням використання громадського транспорту, велосипеда або ж для пішої прогулянки.
Крокомір для зниження ваги
Простий у використанні додаток для підрахунку кроків протягом всього дня. З урахуванням ваги підраховуються витрачені калорії і визначається індекс маси тіла. Всі дані демонструються в зручному вигляді, на їх основі формуються наочні графіки та даються корисні поради.
Моя вода
Це трекер випитої води, який допоможе збільшити вашу продуктивність і дозволить поліпшити фізичний стан організму. Потрібно для цього лише споживати потрібну кількість рідини. Щоденний мінімум підраховується індивідуально з урахуванням вашої ваги. В меню достатньо лише вибрати потрібний напій зі списку і вказати обсяг.
MyFitnessPal
Найпростіший і зручний лічильник калорій, що допомагає худнути або ж підтримувати потрібну вагу. База продуктів харчування в ньому налічує понад 6 мільйонів позицій. Довго шукати потрібну страву не доведеться, достатньо лише почати вводити назву і скористатися одним з варіантів автопідстановки.
Monefy 
Додаток дозволяє записувати всі ваші витрати з сортуванням по розділах. Записи формуються в наочну кругову діаграму. За необхідності можна створювати власні категорії витрат, а також вносити доходи. Для доступу з різних пристроїв передбачена синхронізація через Dropbox.
CoinKeeper
Це фінансовий помічник з дуже незвичайним інтерфейсом. Доходи і витрати в ньому записуються за допомогою перетягування монеток з гаманця або банку в певний розділ. Аналогічним чином фіксується надходження грошових коштів. Також додаток вміє автоматично розпізнавати і групувати СМС-повідомлення від будь-яких банків.
Spendee 
У цьому додатку передбачена можливість підключення банківського рахунку, що дозволяє повністю контролювати всі витрати і надходження грошових коштів. За допомогою загальних акаунтів Spendee можна використовувати всією сім’єю, розподіляючи витрати або ж формуючи гаманці накопичень для відпустки або великих покупок.
  Automatic Call Recorder
Функція запису телефонних розмов іноді просто необхідна, проте в пристроях з операційною системою Android вона не передбачена. Але встановивши спеціальний додаток, ви зможете записувати телефонні розмови та зберігати їх. Після установки, виконайте всі необхідні настройки, згорніть додаток, і він буде працювати у фоновому режимі і очікувати вхідного або вихідного дзвінка, щоб почати запис. Після закінчення розмови з’явиться повідомлення про успішне збереження записів.
IMDb Movies & TV 

У цьому додатку зібрано величезну кількість інформації для справжніх кіноманів: докладний опис фільмів, трейлери, профілі акторів і різні рейтинги. Але навіть, якщо ви просто хочете вибрати собі фільм на вечір, застосунок буде відмінним помічником.
Лінго Словниковий Тренажер

Це цікавий і ефективний спосіб вчити і повторювати потрібні слова на багатьох мовах. У процесі навчання ви будете одночасно бачити картку із зображенням об’єкта, де зображене іноземне слово і ви зможете прослухати вимову. А коли ви знову побачите або навіть просто подумаєте про цей об’єкт, потрібне слово спливе в пам’яті. Навіть якщо вивчення мови дається вам важко, цей метод допоможе розвинути пам’ять.

 

, , , , , переглядів: 904

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *