Рівняни поділилися враженнями від фільму «Гіркі жнива»

Збір коштів на потреби армії України
28.02.2017

Рівняни поділилися враженнями від фільму «Гіркі жнива»

У спільноті «Твоє Рівне» глядачі поділилися враженнями від перегляду фільму «Гіркі жнива», прем’єра якого відбулася у Рівному 23 лютого.

Читайте також: «Гіркі жнива» презентували у Рівному: 8 цікавих фактів про фільм (+ТРЕЙЛЕРИ)

Ось що написали рівняни у коментарях:

Віка Войталюк: Розказувала знайома, що морально дуже важкий фільм, плакав весь зал, і жінки і чоловіки.

Олексій Малиновський: Вартий перегляду. Сильний фільм!

Юлія Самуйленко: Як на мене, то фільм не дуже. Залишив по собі двозначне враження. З однієї сторони – емоційно напружений фільм, що нібито показує жахи життя при більшовиках та совєтах. Стосовно голодомору – не все так страшно показано, як було насправді. З іншої сторони – типовий американський фільм з спецефектами, як у Термінаторі. Історія однієї сім`ї, у якій чоловіки – герої. Чесно кажучи, мене не вразив. Хоча, ідея – цікава.

Natali Miledis: Важкий фільм, та все ж рекомендую. Можливо, навіть краще вдома дивитись, ніж в кінотеатрі. Я ходила на сеанс. В залі тиша, тільки чути, що повсюди тихенько та стримуючись, люди пошморгують носами, від сліз.

Яна Гончар: Занадто багато романтики. Оці всі соплі «Я тебе не покину», «Ти моя любов» і так далі, дістають. Актори грають так собі, на трієчку, занадто багато спецефектів, більше схоже на екшончик від Голівуду, з долею потрахушок, хоч їх, на щастя, додумались не показувати, ніж на кіно про досить важкий момент в історії. З костюмами трохи біда, чесно кажучи, не надто правдоподібно, як і загалом декорації. Штампів та роялів в кущах – тьма тямуща, забрати «проукраїнскі» декорації і можна побачити що сюжет на 60-70% злизаний з типових фільмів. Почуття штучності не покидає.

Лана Лопатина: Вартий перегляду. Хоча занадто емоційним людям буде важко. Плакала протягом всього фільму.

Little Bird: Йдіть обов`язково і не слухайте «знавців кінематографу». Фільм дуже хороший. Я навіть не очікувала такої якості і дуже важкий. Але вартий, так що, беріть дорослу половину сімейства і вперед.

Діма Сульжин: Тяжкий фільм і пічальний, але вартий перегляду.

, , , , переглядів: 958

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *