Рівнянин просить міську владу ввести в медзакладах мобільні телефони

Збір коштів на потреби армії України
07.02.2017

Рівнянин просить міську владу ввести в медзакладах мобільні телефони

фото ілюстративне

23 січня на сайті міської ради з’явилася петиція від рівнянина Юрія Шугайла. Чоловік просить розглянути питання запровадження мобільних телефонів у медичних закладах.

Читайте також: Мешканців Басового Кута дістали водії маршруток

«Зараз як ніколи актуальне питання звернень до медичних закладів. Зважаючи на ситуацію з відмовою населення від стаціонарних телефонів, виникає проблема у комунікації. Для зручності, прошу розглянути варіант введення додаткових номерів зв`язку (мобільних операторів) у закладах охорони здоров`я. Наразі все більше людей користуються мобільним зв`язком, і у критичні моменти це створює проблеми із викликом «швидкої». Тому прошу розглянути можливість, опрацювання даного питання на сесії міської ради», – йдеться у тексті петиції пана Юрія.

Читайте також: І толку з тих петицій: мер не пустить додаткових маршруток на Басів Кут

За два тижні петиція рівнянина зібрала достатню кількість підписів. Тож тепер вона перебуває на розгляді у міського голови. Тож, сподіваємося що ця петиція не буде відкинута, як деякі інші.

Нагадаємо, мер Рівного Володимир Хомко відмовився пускати на Басівкут додатковий маршрут, аргументуючи тим, що маршруток до цього району їздить достатньо.

, , , , переглядів: 874

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *