Рівнянка розповіла, як до неї в квартиру вдерся псевдоволонтер і відібрав гроші

Збір коштів на потреби армії України
13.12.2016

Рівнянка розповіла, як до неї в квартиру вдерся псевдоволонтер і відібрав гроші

Фото ілюстративне

У спільноті «Підслухано Рівне» рівнянка анонімно розповіла історію нахабного пограбування. До квартири жінки під виглядом працівника газової служби проник невідомий і сказав, що збирає гроші для онкохворих дітей.

Читайте також: У рівненському нічному клубі з «морською» назвою отруїлися люди?

– Хочу своїм постом застерегти. Приблизно 10 -15 числа до нас приходить представник газової служби й бере показник лічильника. Крім цього випадку двері нікому не відкриваю, тому що знайомих в місті не маю, а хто має прийти завжди телефонує. Так от, сиджу я з 10-місячним сином і тут стук у двері. Питаю: хто там? У відповідь: газ. Відкриваю, зазвичай та людина чекає за порогом а я диктую показники, але тут цей чоловік влітає прямо в квартиру, питає фамілію, записує. І тут починається саме цікаве.
Говорить «Я з Почаєва, збираю на лікування онкохворим діткам».
А я, коли маю, допомагаю таким, але дрібних грошей не було, кажу: вибачте але нема. Не вірить. Тут починає плакати малий, біжу до нього, а він за мною. Кажу: будь ласка покиньте квартиру, а він давай щось бубніти й не йде. Кажу, немає а він – не може бути, й просто в очі лізе.
«Я решту дам в мене є». А я під крики малого і його тиск дістаю останню 1000, він вириває з рук і в двері. Я за ним, кажу: ви що знущаєтесь? Останнє заберете в дитини? Він віддає мені 20 грн. Починаю вимагати повернути гроші, а він тицьнув мені дрібні гроші, що дістав з кишені й давай тікати. Кричати марно, всі на роботах, дома лиш бабусі. В мене шок. Вперше таке.
Це був чоловік років 50, чорнявий, худий, на такого ніколи не подумаєш. Будьте обережні.

Читайте також: Неймовірна історія дівчинки з Рівненщини, яка чудом лишилась живою

Підтвердити або спростувати цю інформацію ми не можемо, адже, очевидно до поліції жінка не зверталася, а допис залишила анонімний. Тож будьте обережні, не пускайте підозрілих людей у свої помешкання.

переглядів: 718

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *