Рівнянка вимагає проголосити вуличних котів співмешканцями міста

Збір коштів на потреби армії України
09.03.2017

Рівнянка вимагає проголосити вуличних котів співмешканцями міста

На сайті міської ради Рівного місцева мешканка Наталя Ющук зареєструвала незвичайну петицію. Жінка вимагає у міської влади проголосити дворових котів повноправними мешканцями міста.

«Визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Рівного, дозволити їм вільно жити в підвалах, на горищах та в інших місцях їх постійного перебування та знищувати гризунів». Така повна назва електронної петиції, яку на розсуд рівнян подала пані Наталія.

Читайте також: Рівнянка про місцевий паб: «Це відвертий обман клієнтів» (+ФОТО)

Свою петицію жінка обгрунтувала та аргументувала:

«В нашому місті непоодинокими є випадки замуровування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель, що призводить до їх мученицької смерті. З метою заборони вчинення таких дій, що суперечать Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», просимо визнати вуличних котів частиною екосистеми міста Рівного та заборонити їх вбивства.

Наслідуючи гуманну практику м. Варшави і інших польських міст, м. Львова, а тепер вже і м. Києва, необхідно дати можливість котам вільно жити та пересуватися в підвалах, на горищах та в інших місцях їх постійного перебування, оскільки, по-перше, через відсутність притулків, це є їх єдина домівка, і, по-друге, вони виконують важливу функцію – знищують гризунів, які є розповсюджувачами багатьох інфекцій.

Читайте також: Рівненські митці проведуть благодійний концерт, щоб допомогти донці колеги

Водночас, слід приділити особливу увагу питанню контролю за розмноженням вуличних котів, а саме розробити заходи з гуманної біостерилізації, вакцинації, реєстрації та облаштування для них домівок. Просимо відповідною ухвалою міської ради проголосити котів співмешканцями міста Рівного – повноправними вільними жителями.

Також внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання будинків та прибудинкових територій, зробити необхідні доповнення до повноважень. Місто Рівне повинне бути гуманним у ставленні до тварин!», – йдеться у тексті.

Електронне звернення з’явилося на сайті міської ради вчора. Станом на час публікації матеріалу петицію підтримали вже 64 особи. Нагадаємо, що для офіційного розгляду мером міста, петиція має набрати 300 голосів рівнян за 45 діб. Проголосувати за цю петицію можна ТУТ.

 

, , , , переглядів: 1 246

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *