Дівчатам: Як обрати майбутнього чоловіка?

Збір коштів на потреби армії України
16.11.2017

Дівчатам: Як обрати майбутнього чоловіка?

 Якщо ти часто чуєш фразу ” коли вже весілля?” або ти  “віддружкувала” на весіллях всіх можливих подруг, то LIGHT нагадає тобі, що вдало вийти заміж  краще ніж швидко.
Передусім варто пам’ятати, що кидати роботу або навчання через пошуки  майбутнього обранця не варто. Краще дочекатись стану метеликів, мурашок і всіх інших дівчачих приємностей у нашій свідомості, а потім подумати, чи відповідають ознаки перспективного молодого чоловіка вашому кавалерові.
  • Отже, він має бути чоловіком не лише “слова” а й “діла”, бо на гарних розповідях і обіцянках довго не проживеш. Погодьтеся, що значно краще бути впевненою у тому, що сказане буде зробленим, а не думати – гадати.

 

  • Обирайте оптимістів. Якщо він може підтримати та розрадити, то це однозначно хороший варіант супутника по життю.

 

  • Комунікабельність. По – перше його словникового запасу вистачить, щоб пояснити вам свої почуття чи емоції, а не написати це в соц.мережах. По – друге в разі чого він знайде спільну мову і з вашою бабусею, і з молодшою сестрою. По – третє комунікабельність це запорука лідерства, що допоможе вам вкотре відчувати себе впевненішою поряд з ним.
Не купляйтесь на зовнішність, бо вони після одруження змінюються приблизно так, як ми після літніх канікул у дев’ятому класі.
Звичайно, у буденному житті все не так просто і безхмарно, але погодьтесь, що попри свою впевненість та успішність, хочеться відчувати та бачити  вчинки  чоловіка, а не хлопчика.
Будьте успішні та яскраві разом з LIGHT  і цінуйте чоловіків поряд.

 

, , , , переглядів: 1 643

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *