Рівнянки перевиконують демографічну програму

Збір коштів на потреби армії України
11.02.2017

Рівнянки перевиконують демографічну програму

Рівненщина міцно утримує першу сходинку за рівнем народжуваності в Україні.

Торік у цьому благодатному для лелек краї народилося 15,5 тисячі дітей, з них майже 8 тисяч хлопчиків, решта — дівчатка. Тобто мудра природа розподілила новонароджених за принципом 50 на 50.

Читайте також: Дубенські депутати заборонили російський шансон в маршрутках

– Істотно додає рейтингу народжуваності наше традиційно багатодітне Полісся, – каже заступник голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко. – Здається, воно не вкладається ні в прогнози експертів, ані в нові, пов’язані з війною, реалії. У Сарненському районі майже 1700 новонароджених, у Рокитнівському, Володимирецькому, Березнівському – в середньому по 1100. Приємно, що в обласному центрі з’явилося на світ 3500 немовлят. Недаремно ж Рівне входить до програми Ради Європи «Місто, сприятливе для дитини».

До речі, в обласному перинатальному центрі торік першим криком заявили про себе 3830 немовлят. Його кваліфіковані лікарі прийняли 73 багатоплідних пологів: 72 двійні та одну трійню. Крім перинатального центру, акушерську допомогу на Рівненщині надають ще у 18 пологових стаціонарах.

Читайте також: Яку зарплату отримують рівненські комунальники?

Відповідно саме на Рівненщині найбільше матерів-героїнь: їхнє число вже наближається до 20 тисяч.

І хоч загалом експерти не тішать, вважаючи, що Україна вичерпала потенціал демографічного зростання, Рівненське Полісся й надалі б’є рекорди народжуваності. Такий собі приємний виняток із правила.

Джерело ukurier.gov.ua

, , , переглядів: 685

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *