Рівняни можуть одружитися з послугою “Шлюб за добу”: як це зробити та що потрібно?

Збір коштів на потреби армії України
29.11.2021

Рівняни можуть одружитися з послугою “Шлюб за добу”: як це зробити та що потрібно?

Рівняни, які планують поєднати свої життя у парі, можуть скористатися спрощеною процедурою укладання шлюбу  – послугою з організації державної реєстрації  “Шлюб за добу”.

Майбутнім нареченим, які бажають отримати свідоцтво про одруження у скорочені строки, потрібно звернутись до організатора шлюбної церемонії  у “Міський Будинок культури” за адресою: вул. Соборна, 3Д.

Подати заяву можна особисто у будні з 10:00 до 18:00 год в кабінеті адміністратора (2 поверх, Виставкова зала).

 

Які  документи необхідні для швидкого одруження?

1. Паспорт громадянина України (при наданні id-картки додатково подається витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання), паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (іноземець, особа без громадянства, додає документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України).

2. У разі якщо особи, які бажають зареєструвати шлюб, або один з них раніше перебували у шлюбі, – документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо).

3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

4. Документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

Загальна вартість послуг з реєстрації шлюбу у Рівному становить – 2715,85 грн.

Примітка: Зазначена сума не включає комісію банку.

 

Бажаючі та зацікавлені можуть отримати більш детальну інформацію щодо послуги “Шлюб за добу”, зателефонувавши за номерами: + 38 096 745 8292 та +38 066 171 3456 або надіславши запит на електронну адресу: shlyubzadobu_rivne@ukr.net.

 

, , , переглядів: 1 581

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *