Рівнянин прикрасив обкладинку американського журналу

Збір коштів на потреби армії України
02.02.2023

Рівнянин прикрасив обкладинку американського журналу

Нью-йоркський журнал “The Black & White” розмістив на своїй обкладинці фотороботу рівненського фотохудожника Сергія Щеглеватих.  В кадрі –Тарас Лагнюк.

Фоторобота рівненського митця Сергія Щеглеватих

Про це повідомляє Тарас Лагнюк на своїй сторінці у Facebook

Фоторобота рівненського митця Сергія Щеглеватих

Фоторобота рівненського митця Сергія Щеглеватих

Фоторобота рівненського митця Сергія Щеглеватих має назву “Inner Strength” (“Внутрішня сила”) відображає у собі спритність і грацію через танець. Крихкість і стійкість поєднуються в одне ціле очима талановитого фотографа.

Едельвейс

Окрім фото хореографа Тараса Лагнюка, журнал також розмістив у своєму випуску фото вихованців мистецького об’єднання «Едельвейс»

Сергій Щеглеватих — фотохудожник міжнародного звання aFiap, член національної спілки фотохудожників України “НСФХУ”, прокоментував ITV media group свої досягнення так:

“Я завжди мріяв представити свої доробки в Нью-Йорку.  Коли представники Нью-Йоркської галереї написали мені і запропонували виставитись, то для мене це стало неочікуваним сюрпризом,  тим більше в журналі чорно білої художньої фотографії.  Коли я вже знав, що мої світлини будуть представлені на виставці і в журналі, неочікуваним було й те, що саме мою роботу взяли на обкладинку.  Обкладинкою  стали світлини чорно білої фотографії танцю, на яких зображений Тарас Лагнюк — представник мистецького об’єднання «Едельвейс». Творчі процеси — це завжди щось нове, цікаве та професійне, що ще раз доказує те, чому світлина потрапила на обкладинку глянцевого журналу Нью-Йорку.”

Соліст та хореограф «Сузір‘я Едельвейс» Тарас Лагнюк розповів про особливості роботи з Сергієм:

“Насправді наша співпраця з Сергієм — це завжди експеримент та пошук нових форм виразності. І  цей раз був не виключенням. Працювати досить складно, оскільки багаторазове виконання позицій вимагає великої концентрації як у фізичному, так і в емоційному плані. Висока оцінка митцями-фотографами та експертами, що обирають найкращі взірцеві роботи з усього світу, стали приємним підтвердженням недаремності цих зусиль.”

Цифровий зразок глянцю можна переглянути за посиланням.

Джерело: https://itvmg.com/

, , , , , переглядів: 297

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *