Робоче питання: з чим носити чоловічу сорочку

Збір коштів на потреби армії України
15.08.2017

Робоче питання: з чим носити чоловічу сорочку

Чоловіча сорочка традиційно вважається символом контролю і влади – в союзі з діловим костюмом вона служить уніформою вершителів доль на політичних самітах і в фінансових установах на Уолл-стріт. Білосніжні, в контрастну або ледь помітну білу смужку по блакитному полотну, вони говорять про внутрішню дисципліну своїх власників.

Останні сезони дизайнери жіночих колекцій успішно переосмислюють ідеї формального дрес-коду, адаптуючи його під потреби сучасних жінок. Слідом за брючним костюмом-двійкою і класичним тренчем вони взялися за трансформацію чоловічої сорочки. Одна з кращих інвестицій останніх років в гардероб – простора сорочка зі збільшеною лінією горловини і об’ємними рукавами з манжетами. Її потрібно було носити, розстебнувши верхні гудзики і пріспустивши з плечей, в парі з джинсами, вузькими брюками зі штрипками і масивними жакетами.

У нових колекціях є і більш жіночні варіації на тему, прикрашені каскадом рюшів і декоративними манишками. Дизайнери препарують крій чоловічої сорочки: приталюють для досягнення більш витонченого силуету і додають грайливі рукава-буфи.

Найсміливіші варіанти – асиметричного крою – відкривають плечі і руки. Такі сорочки можна носити поверх водолазок, а надягуті на голе тіло, вони стануть хорошою опцією для вечірнього виходу. Їх можна доповнити великими аксесуарами з металу і туфлями на високій шпильці.

 

, , , , , переглядів: 801

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *