Робимо мочені яблука як у бабусі

Збір коштів на потреби армії України
09.10.2022

Робимо мочені яблука як у бабусі

Мочені яблука – це дуже смачно і корисно, якщо приготувати за цим рецептом. Треба знати, що не всі сорти яблук підходять для мочення, а тільки осінньо-зимові, наприклад, антонівка, ранет, слов’янка. Вони мають щільну шкірку, а м’якуш пружний і кислувато-солодкий смак.

мочені яблука

Приготування

Спочатку ретельно помийте яблука в холодній воді. Потім дно посудини, в якій будете замочувати (дерев’яна бочечка, емальоване відро чи каструля, 3-літрова банка), застеліть листям смородини, вишні. Викладайте рядами, чергуючи яблука і листочки.

Потім залийте їх сиропом: на 10 л води потрібно 400 г цукру, 3 ст. л. солі. Сироп треба закип’ятити й остудити. Накрийте дерев’яним кругом, тарілкою або перевернутою кришкою меншого розміру і покладіть вантаж.

Рівень сиропу для замочування і зберігання має бути на 3-4 см вище круга. Залиште в приміщенні, де температура 18-20 градусів, на тиждень. Яблука вбирають сироп, тому треба періодично потрохи доливати води.

Після цього спустіть їх у підвал чи винесіть на балкон на 1,5-2 місяці. За цей час вони стануть придатні для смакування.

Чоловіки кажуть, що це неперевершена закуска під алкоголь, а жінки – що вони омолоджують!

Смачного!

Джерело: https://prostoway.com/

, , переглядів: 661

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *