Розходиться блискавка: як її можна застебнути – лайфхак

Збір коштів на потреби армії України
03.08.2022

Розходиться блискавка: як її можна застебнути – лайфхак

На два рази розстебнути і застебнути точно вистачить.
Як швидко виправити блискавку

Блискавка, яка почала давати збої, може підвести у найневідповідніший момент. Якщо ви поспішаєте і ніколи возитися зі змійкою, яка раптом розійшлася, на допомогу прийде простий лайфхак. Надовго такий ремонт, можливо, і не врятує, проте кілька разів розстебнути і застебнути сумку, штани або куртку ви таки зможете.

Блискавка може не працювати через те, що в змійку щось потрапило. Але найчастіша причина, через що розходиться блискавка, – це ослаблення бігунка. Можна віднести річ до майстерні й замінити бігунок або вшити нову блискавку. А можна спробувати реанімувати старий замок власними силами.

Як застебнути блискавку, якщо вона розходиться – лайфхак

  1. Уважно огляньте бігунок з усіх боків: його корпус має однаково щільно охоплювати зубчики блискавки.
  2. Переведіть бігунок у положення, коли змійка розстебнута.
  3. Не потрібно знімати бігунок: такий ремонт можна зробити просто на одязі, сумці або взутті.
  4. По черзі обхопіть лівий і правий край замочка в ослабленому місці пасатижами і дуже легенько стисніть. Майте на увазі, що замість старих надійних сталевих замків тепер бігунки часто роблять із крихкого силуміну.
  5. Якщо під рукою немає пасатижів, скористайтеся молоточком або предметом, яким можна постукати по блискавці, наприклад ручкою ножа, ложки, ножиць тощо, тільки зовсім легенько.
  6. Якщо блискавка розходиться на брюках, значить, ослаб стопорний елемент бігунка. Терміново виправити ситуацію можна, якщо протягнути в петлю застібки кільце від брелока або резинку, а потім застебнути його на ґудзик штанів. Але надалі змійку все-таки доведеться лагодити.

Джерело: https://lifestyle.segodnya.ua/

 

переглядів: 1 487

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *