Розпочинається набір молоді на стажування у Верховну Раду

Збір коштів на потреби армії України
08.10.2017

Розпочинається набір молоді на стажування у Верховну Раду

З 29 вересня по 20 жовтня триватиме анкетний відбір учасників для стажування талановитої молоді нашої країни та діаспори у Верховній Раді України, органах виконавчої влади та центральних засобах масової інформації.

Про це йшлося на прес-конференції в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”.

За допомогою скайп-зв’язку захід розпочав президент Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак, який зазначив, що це цікавий та корисний проект, інвестиція у молодь України та діаспори.

Мирослав Гочак звернув увагу на пізнавальний ефект проекту та один із його результатів. За словами президента СКУМО, це конкретні пропозиції щодо різних напрямів покращення молодіжної політики та, загалом, державної політики України.

Заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема наголосив на необхідності та підтримці нових можливостей для молоді, яка проживає як в Україні, та і за її межами.

За словами Олександра Яреми, період стажування включає у себе, зокрема, і парламентські слухання про становище молоді в Україні, і студентські заходи. У ході проекту молоді люди будуть залучені до діяльності у органах виконавчої влади, серед яких Міністерства молоді та спорту, інформаційної політики, дізнаються, як працює працює законодавча гілка влади.

Посадовець акцентував на можливості для молоді відвідати різні регіони України, на власні очі побачити, як живе молодь, як працюють інституції на місцях.

“Сподіваюсь, це буде успішний проект та крок уперед у співпраці української молоді, владних інституцій з молоддю діаспори. Для нас ці хлопці та дівчата — важливі посли України, які зрозуміють, що насправді відбувається в нашій державі”, – зауважив Олександр Ярема.

Про досвід роботи з молоддю, зокрема, про діяльність студентської ради та можливість стажування для українців розповів державний секретар Міністерства інформаційної політики Артем Біденко.

Державний секретар підкреслив, що участь у проекті дає можливість молодим фахівцям отримати нові знання та професійні навички. А також підвищується мобільність молоді, навіть між іншими країнами.

Артем Біденко зупинився на практичному аспекті стажування, зокрема, безпосередній участі у виробництві новин, у роботі “Укрінформу” та UA/TV.

Радник президента СКУМО, координатор міжнародних проектів і проекту стажування Ганна Крисюк наголосила на прозорості та відкритості відбору учасників. Так, основними критеріями є талант молодої людини, її ініціатива та пропозиції щодо змін в країні.

Як зазначила Ганна Крисюк, будуть відібрані найактивніші, найкреативніші 40 учасників віком від 18 до 35 років. Десять учасників – з України та 30 представників молодіжного громадського руху – з діаспори.

Відібрані учасники сформуються у групи по чотири особи, які будуть закріплені за народним депутатом, в основному з міжфракційного об’єднання “Співпраця Україна – діаспора” на чолі з Дмитром Лубінцем.

По закінченню учасники отримають відповідні сертифікати.

Заповнити анкету для участі у проекті:

для учасників з України>>>

для представників діаспори>>>

Довідково:

Стажування триватиме 9 днів (14-22 листопада 2017 р). Взяти участь у конкурсному відборі для проходження стажування може кожна молода людина від 18 до 35 років. Для цього потрібно заповнити заявку на сайті, подати рекомендаційний лист, написати невеличкий текст (10 речень) про те, що ви б хотіли змінити в Україні та розповісти про мотиви своєї участі у конкурсі. Прийом заявок для триватиме з 27 вересня по 20 жовтня 2017 року. Стажування буде безкоштовним. Стажерам потрібно буде лише доїхати до Києва, а проживання, харчування, логістика по Києву – за рахунок Міністерства молоді та спорту України. – повідомляє міністерство молоді та спорту України

, , , переглядів: 1 631

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *