Розпочни успіх з 10 кроків

Збір коштів на потреби армії України
07.07.2018

Розпочни успіх з 10 кроків

Словосполучення “успішна людина” так міцно увійшло в наше повсякденне життя, що навряд чи хто візьметься серйозно проаналізувати, хто ж він, успішний чоловік і як ним стати. Що є мірилом успіху, на яких вагах ми його зважуємо – ось питання. А якщо успіх розглядати в грошовому еквіваленті, тоді все, здавалося б, зрозуміло, а як бути з таким поняттям як внутрішня задоволеність, яка має пряме відношення до щастя? Всі заможні за загальноприйнятими поняттями щасливі? Отже, успіх у житті людини.
Успіх — досягнення поставлених цілей у задуманій справі, позитивний результат чого-небудь, суспільне визнання чого-небудь або кого-небудь” – так говорить Вікіпедія.

                                                                                                    Чи необхідне нам суспільне визнання?
Саме це не дає нам спокою – слава, пошана, повага, гроші. Здається, що якщо всього цього досягти, то настане нескінченне щастя. Але ейфорія від успіху дуже швидко проходить, повірте. Це певний емоційний стан. А емоції, як відомо –  довговічні. Найгірше – коли людина є заручником успіху,залежить від його рівня. Відомо,що люба залежність для людини – погана звичка,яка негативно впливає на організм і відвертає від реального життя. Добре, якщо ви домоглися успіху в навчанні і отримуєте гідну стипендію – це предмет для самоповаги. Слід за цим можна ставити і інші цілі ,складніші. Але запитайте себе, наскільки це важливо для вас? Чим все може обернутись і що стоїть за цим. Мета заради мети – шлях у прірву.


                                                                                                    Отже,як бути успішною людиною:

1.Ніколи не показуйте пів справи. Краще хизуватись закінченим ділом, а ніж потім виправдовуватись за сказані слова.
2. Розподіліть своє життя розумно: помилково вважати, що на досягнення мети слід поставити все, можете так і не встигнути насолодитися життям.
3.Не підкорюйтесь першому враженню,воно може завести вас далеко від поставленої мети.
4.
Не намагайтесь завжди бутив центрі уваги.
5.
Слідкуйте за своїми інтересами,а не за поглядами інших.
6.
Тверезо оцінюйте себе і свої можливості. Іноді ,ми можемо перехвалити себе,або навпаки.
7.
Не робіть проблем з дрібниць. Це забирає не тільки ваш час, але й енергію.
8.
Завжди займайтесь саморозвитком. Немає меж досконалості.
9
. Пізнайте людей,з якими маєте спільно працювати,не тільки з робочих сторін.
10.
Не дозволяйте своїй емоціям брати верх над розумом.
Для кожного успіх має своє значення. Головне слідувати за своїми цілями та мріями. Щиро вірити у себе та розвиватись. Насамперед ,успіх – це гармонія та баланс,задоволення та ейфорія від свого життя, і зовсім не важливо ,які статки налічує ваш банківський рахунок.

переглядів: 914

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *